Uygun Banka Kredi

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları (Tüm Bankalar)

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları (Tüm Bankalar)

İhtiyaç kredisi faiz oranları nedir? İhtiyaç kredisi faiz oranları en düşük olan banka hangisidir? Sizlere yazımızda kredi başvurusu yapacaksanız ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi almak istediğiniz zaman eğer ihtiyacınıza göre işlem yapacaksanız ihtiyaç kredilerine başvuru yapmanız gerekiyor. 2020 yılında bankalardan ihtiyaç kredisi alacak olan müşteriler 60 ay vade ile kredi kullanabilirler. Aldığınız bu kredilerde faiz oranlarında bir değişiklik olmaz ve yaptığınız vade boyunca aynı faiz oranı ile işlem yaparsınız.

Son günlerde bankalarda büyük bir kredi kampanyaları yapılmaktadır. Bunun sebebi ile de bankalar güncel faiz oranlarında değişikliklere gitmektedir. Sizde eğer kredi kullanacaksanız öncelikle bankaların faiz oranlarını öğrenmeniz gerekiyor. Yazımızda sizlere güncel faiz oranları ve en düşük faizle kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Şartlar Nelerdir?

Kredi faizlerinden önce sizlere kredi başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bankalardan kredi alacak olan müşteriler eğer başvuru yaptıkları zaman onay alamıyorsa banka politikasına uygun olmadıkları için onay alamazlar. Kredi alacak olan kişiler öncelikle kredi notunu bilmeleri gerekiyor. En düşük kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Eğer notunuz düşük ve icralık durumlarınız varsa onay alamazsınız. Bunun için ilk önce kredi notu sorgulama yapabilirsiniz. www.findeks.com sitesi üzerinden üye olarak hemen kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Şartlara uygun olduğunuzda bankaların kredi başvuru yöntemleri ile hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankalardan kredi almak için evraklarınızda önemlidir. Kimlik belgesi, bankanın kredi başvuru formu, gelir belgesi banka kredi başvurusu esnasında istenecek belgelerdir. Gelir Belgesiz Kredi (Hemen Başvur) yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Banka AdıFaiz Oranı20.000 TL 60 Ay Aylık Ödeme Tutarı
ING%0.89453 TL
İş Bankası%1.05474 TL
QNB Finansbank%0.99460 TL
Enpara%0.99460 TL
CepteTEB%1.60564 TL
Vakıfbank%1.05477 TL
Ziraat Bankası%1.05477 TL
Alternatif Bank%1.20500 TL
Fibabanka%1.20500 TL
Garanti BBVA%0.99460 TL
Akbank%1.05474 TL
Yapı Kredi%1.09483 TL
Burgan Bank%1.29505 TL
Denizbank%1.34513 TL
ICBC Bank%1.06478 TL
Halkbank%1.07480 TL
Şekerbank%1.39530 TL
HSBC Bank%1.39530 TL

Sizlere yukarıda 2020 yılı faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapacaksanız resmi internet sitesinden güncel faiz oranlarını öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca bazı bankalar kredi notuna göre kredi kullandırmaktadır. Kredi notunuz yüksek ise daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. Banka kredi başvurusu için sadece şubelere evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor. Emekli olan ve çalışan kişiler bu kredileri kullanabilirler. Sizde eğer Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacaksanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen istediğiniz ihtiyaçta kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası sigortalı olarak çalışan kişilerde en az 6 ay sigortalı olmasını, emekli olan kişilerinde emekli maaşlarını bu bankadan almış olmasını isteyecektir.

İLGİLİ YAZIMIZ  Konut Kredisi: Gerekli Evraklar Listesi 2020

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi alacağınız bir diğer bankada Garanti BBVA bankasıdır. Sizde bu bankadan hemen kredi başvurusu için şubelere gidebilirsiniz. Banka şubelerinden yapacağınız kredi başvurusunda onay alırsanız kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz www.garantibbva.com.tr adresinden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi onayı alabilmeniz için 1100 ve üzerinde kredi notunuzun olması ve en az 3 aylık bir sigorta geçmişinizin kesintisiz olarak bulunması gerekmektedir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde en çok tercih edilen ve kredi veren bankalarından birisi de Denizbank olmaktadır. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yapacak olan müşterilerine 55.000 TL’ye kadar anında kredi hizmeti vermektedir. Bu kredi için mesaj atarak ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler mesaj kısmına kredim tc kimlik yazıp 3280’e gönderirse kredi başvurusu yapılmaktadır.

  • Örnek Mesaj: KREDİM 33221122330

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile hemen kredi sonucu öğrenmek için ayrıca QNB Finansbank kredisini de kullanabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yapacak olan müşterilerine anında kredi imkanı için SMS sistemi yapmaktadır. SMS ile TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sonucu onaylanan müşteriler aynı gün içinde kredilerini banka şubesinden kimlikle veya internet bankacılığı üzerinden kullanabilirler. Başvuru yapacak olan kişiler ayrıca resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu da doldurabilirler.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düşük kredi puanı olan müşteriler içinde kredi veren bankalardan birisi Aktifbank olmaktadır. 40.000 TL’ye kadar anında kredi onayı veren bu bankadan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler SMS atarak veya resmi internet sitesi üzerinden kredi kullanabilirler. Aktifbank kredi başvurusu için mesaj atacaksanız KREDİ TC KİMLİK yazarak 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Ayrıca www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek başvuru formunu doldurup 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Bu bankanın faizleri diğer bankalara göre daha yüksek olacaktır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Devlet Destekli - Hayvancılık Kredisi

Sizlere yukarıda İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve başvuru yapacağınız bazı bankalar hakkında bilgiler verdik. Kredi başvurusu yapacağınız zaman size uygun bankayı seçiniz ve öyle başvuru yapınız. Bütün bankalara birden kredi başvurusu yapmayınız. Aksi durumda kredi siciliniz iyice bozulur ve uzun süre kredi kullanamazsınız. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz.

Kaynak: www.uygunbankakredi.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.