Uygun Banka Kredi

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Gerçek Bankalar

06.07.2020
28
Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Gerçek Bankalar

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar araştırması yapan kişilerin en kolay kart başvurusu yapacakları bankalar hangileridir sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerin banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen kart alabileceklerinden bahsedeceğiz.

Sizde eğer bir bankadan kredi kartı başvurusu yaparsanız, banka sizin kredi sicilinize ve gelir durumunuza bakarak kredi işlemleri yapacaktır. Eğer çalışmıyorsanız ve sigortanız yoksa maalesef her bankadan kredi kartı alamazsınız. Bunun için bazı bankalar kişilerin kredi skoruna göre onay vermektedir. Eğer kredi skorunuz uygun olursa bankadan hemen kredi kartı alabileceksiniz. Yani eğer çalışmadığınız için kredi kartı alamayacağınızı düşünüyorsanız, sizlere de kredi kartı veren bankalar vardır.

Ülkemizde son günlerde özellikle her bankanın bir kredi kartı kampanyası reklamlarını internet ve TV üzerinde görmekteyiz. Bankalar müşterilerine bu tarzda kolay başvuru imkanı verirken, bazı bankalar da kredi kartlarını gelir belgesiz olarak vermektedir. Sizde eğer şartlara uygun müşteriyseniz bu şekilde çalışmadığınız halde bile kredi kartı alabilirsiniz. Özellikle ev hanımları bu kredi kartını alabileceklerdir. Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar sayfasına giderek başvuru aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Çalışmayan Kişiler Kredi Kartı Alır mı?

Bankalardan kart başvurusu dahil tüm kredi ürünlerinde başvuru yapacaksanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Özellikle sigortasız olan kişiler çalışmadıkları durumlarda bankalardan alacakları kredilerde daha yüksek bir kredi skorunun olması gerekiyor. Çünkü bankalar sigortanızın olmadığı için sizlerin kredi skoruna göre onay vereceklerdir. Kredi kartı almak istediğinizde kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kart başvurusu sonrasında onay almanız durumunda hemen kredi kullanımı yapabileceksiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalardan Başvuru Yapmak Lazım?

Çalışmayan Kişilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Yukarıdaki banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve bankalar ile aranız iyi ise sigortanız olmasa bile bankalardan kart başvurusu yapabileceksiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan bu işlemleri yapacağınızdan bahsedeceğiz. Kredi kartı alacak olan müşteriler bu kredi kartı başvurularını SMS veya internet sitesi üzerinden yapması gerekmektedir. Hızlı ve kolay kredi kartı alacağınız bankalar şu şekildedir.

  • Garanti BBVA Bonus Kredi kartı başvurusu yaparak anında onay alabilirsiniz.
  • Akbank Axess Kredi Kartı başvurusu yaparak yüksek limitli kart alabilirsiniz.
  • İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu yaptığınızda anında onay alabiliyorsunuz.
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi kartı alabilirsiniz.
  • Odeabank Bank’o Kredi kartı ile 5.000 TL’ye kadar limitli anında onaylı kredi kartı alabilirsiniz.
  • QNB Finansbank, Cardfinans kredi kartı alabilirsiniz.
  • Denizbank Bonus özellikli klasik kredi kartı alabilirsiniz.
  • ING ve TEB Bankalarından da Bonus özellikli kredi kartı alabilirsiniz.

Başvuru yapacağınız bazı bankalar, şubelerden de kredi kartı başvurusu almaktadır. Ama kredi kartı başvurusu yapacağınız bankalarda sizden gelir belgesi isteyebilmektedirler. Akbank ve QNB Finansbank şubelerine gideceğiniz zaman sadece kimlikle kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuru onay alırsa hemen kartınızı basıp size vereceklerdir. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden maalesef gelir belgesi olması durumunda kredi kartı onayı alabileceksiniz.

Kredi Kartı Limiti Ne Kadar Olur?

Çalışmayan ve ev hanımlarının merak ettiği konulardan birisi de kredi kartı limitinin ne kadar olacağıdır. Sizde eğer kredi kartı kullanmak istiyorsanız, kredi notunuza göre ve diğer banka çalışmalarınıza göre onay alacaksınız. Öncelikli olarak hızlı onay veren bankalar kredi skoru çok yüksek olan kişilere 10.000 TL’ye kadar limit vermektedir. Ama sınırda olan bir skorunuz varsa bankalar gelirinizin de olmadığı için sizlere düşük limitli kart vereceklerdir.

İLGİLİ YAZIMIZ  Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama İşlemi Nasıl Olur?

Düşük limitli kredi kartını aldığınızda bu kredi kartını düzenli olarak kullanır ve alışverişlerde geçerseniz, ödeme gününde yapılması durumunda belli bir ay sonra kart limitinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca başvuru yaparken otomatik limit arttırma yaparsanız banka sizin düzeninize göre sürekli olarak limit arttırması yapacaktır. Bir önceki yazımız olan Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar sayfasına giderek faiz işlenmeyen ve helal olarak bankacılık işlemleri yapan bankalardan kart başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.