Uygun Banka Kredi

Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi [Başvuru]

Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi [Başvuru]

Kamu Çalışanlarına Kredi veren bankaları arayan müşteriler genel olarak düşük faizle kredi veren bankaları da aramaktadırlar. Çünkü ülkemizdeki bankaların hepsi kamu çalışanlarına kredi vermek istemektedir. Kamu çalışanı yani devlet memuru olan bir kişi istediği zaman istediği bankadan kredi kullanabilir. Burada dikkat etmesi gereken banka politikasına uygun müşteri olmasıdır.

Kamu Çalışanlarına Kredi

Kredi veya kredi kartı kullanacağınız zaman bankaların bir kuralları olduğunu bilmeniz gerekiyor. Kamu çalışanı da olsanız bu kurallara uygun müşteri olmanız gerekecektir. Bir bankadan sıkıntısız olarak anında kredi onayı almak istiyorsanız kredi notunuzun düşük olmaması gerekiyor. Ayrıca diğer banka çalışmalarınızdan dolayı eğer düzensiz ödemeleriniz varsa bu durumda da kredi siciliniz bozuk olduğu için kredi alamayabilirsiniz. Bu durumda ilk olarak banka sicilinizi gözden geçirin. Eğer avukatlık bir durum varsa kredi kullanamazsınız. Şimdi sizlere kredi veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler verelim.

Halkbank Kamu Personeline Kredi

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren bu bankadan maaş alan memurlar uygun faizlerle kredi alabilirler. 50.000 TL’ye kadar kredi veren bu banka masraflı ve masrafsız olarak kredi alabilmektedir. Kredi başvurusunu en yakın banka şubesinden yapmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra en kısa sürede size bilgi verilecektir.

Vakıfbank 90.000 TL Kredi

Uygun faizli kredi veren bankalardan birisi de Vakıfbank’tır. Vakıfbank üzerinden maaşınızın 22 katına kadar 90.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kullandığınız ihtiyaç kredisi 60 ay vadeli olacaktır. Vakıfbank memur kredisi olarak geçen bu kredi uygun faizlerle verilecektir. İhtiyaç kredisi haricinde 90 bin lira üzerinde kredi kullanmak istiyorsanız ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020

Ziraat Bankası Memur Kredisi

Devlet bankasından devlet memurlarına uygun faizli kredi kampanyası başlamıştır. Ziraat Bankası üzerinden verilen bu ihtiyaç kredisi 100.000 TL’ye kadar verilmektedir. Maaşınızı bu bankadan alıyorsanız daha uygun faizlerle işlem yapabilirsiniz. Başvurunuz kredi şartları uygun bulunması durumunda anında onaylanacak ve aynı gün kredinizi kullanacaksınız. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.

Denizbank 55.000 TL Memur Kredisi

Kamu bankalarından sonra tercih edeceğiniz bankalardan biriside Denizbank olmaktadır. Bu bankadan kredi almak için web sitesi üzerinden veya bankadan başvuru yapabilirsiniz. 55 bin TL’ye kadar verilen bu kredilerde 60 ay vadeli olarak işlem yapılmaktadır. Krediniz onay alması durumunda hemen paranızı alabilirsiniz. Kredi notunuza göre faiz uygulanacaktır. Başvurunuzdan sonra faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksek ise %1.15 faiz oranında kredi kullanabilirsiniz.

Şekerbank Kamu Çalışanlarına Kredi

Şekerbank üzerinden memur kredisi almak isteyenler için kredi limiti 50.000 TL olarak bilinmektedir. Kamu bankaları kadar tercih edilmese de kişiye özel faiz oranları sunan bu bankadan 60 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Bu bankadan ayrıca memur olan vatandaşlar borç kapatma kredisi kullanarak tüm banka borçlarını tek bir bankada toplayabilirler.

Akbank Memur Kredisi

Devlet memuru olan vatandaşlara 50.000 TL’ye kadar kredi veren bu banka eğer maaş müşterisi iseniz 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi başvurusu için banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. Uygun faiz oranları ile alacağınız bu krediye 60 ay vade yaptırabilirsiniz. 3 ay ertelemeli seçeneğini de kullanacağınız bu kredide banka size özel faiz uygulaması yapacaktır.

Burgan Bank Memur Kredisi

Ülkemizde son yıllarda emeklilerden sonra memurlara da kredi veren bir banka olan Burgan Bank, 100.000 TL’ye kadar düşük kredi notu olsa dahi ihtiyaç kredisi vermektedir. Memur olmanız şartı ile evraklarınız ile birlikte en yakın banka şubesine başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz yapıldıktan sonra krediniz onay alırsa diğer banka borçlarınızı da bu kredi ile kapatabilirsiniz. Kredi notu önemli olmayan bu bankadan ayrıca ipotekli ve taşıt kredilerini de uygun faizlerle 60 ay vadeye kadar alabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar 2020 (Hemen Al)

Sizlere yazımızda Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan uygun faizle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Devlet Destekli Konut Kredisi ve Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3 Ay- 6 Ay) sayfalarına giderek bu kredilerin başvurusunu da yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.