Uygun Banka Kredi

Gelir Belgesiz Kredi 2020 (Hemen Başvur)

Gelir Belgesiz Kredi 2020 (Hemen Başvur)

Gelir Belgesiz Kredi son zamanlarda müşterilerin aradığı kredi çeşidinden birisidir. Genel olarak bankalar ihtiyaç kredilerinde iyi müşterilerine evraksız, kefilsiz kredi vermektedir. Bu kredinin adı Gelir Belgesiz Kredi olmaktadır. Sizde eğer bankalardan bu krediyi almak istiyorsanız bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor.

Gelir belgesiz kredi her bankadan verilmediğini söylemek istiyoruz. Bazı bankalar kendi özel müşterilerine ve kredi notu yüksek olan kişilere bu krediyi vermektedir. Kredilerin başvuru şartları ve hangi bankalardan gelir belgesiz kredi alacağınızı yazımızda öğrenebilirsiniz. Bankalardan konut kredisi ve taşıt kredisi alacaksanız bir gelir belgelemeniz gerekiyor. Bunun için hiçbir bankadan gelir belgesi sunmadan konut ve taşıt kredisi alamazsınız. Bu ipotekli krediler için ve esnaf kredileri içinde geçerlidir. Bankalarda yüksek limitli krediler alacağınız mülk ve sizin gelir durumunuza göre limit oluşturulur. Bu yüzden sadece ihtiyaç kredisi yani bireysel kredi kullanmak isterseniz gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir ve şartları nelerdir bunlar hakkında bilgiler verelim.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi şartları her bankada ayrı olsa da bankaların ortak olarak kullandıkları kredi kullanımı şartları vardır. Bu şartların başında kişinin kredi sicili ve kredi notu gelmektedir. Bir bankadan sıkıntısız bir şekilde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız en az 1100 ve üzerinde bir kredi puanınızın olması gerekiyor. Eğer bu kredi puanının altında iseniz bankalar size kredi vermeyebilir. Bankalardan gelir belgesiz olarak hızlı ve anında kredi almak istiyorsanız da kredi notunuzun daha yüksek olması gerekiyor. Bunun için en az 1400 ve üzerinde puan olması durumunda bankalardan belgesiz kredi alabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Yapı Kredi Konut Kredisi Başvurusu | 120 Ay Vade

Gelir belgesiz kredi almak isteyen vatandaşlarımızın ayrıca 18 yaşından büyük olması ve T.C vatandaşı olması gerekiyor. Daha önce hiçbir banka çalışması yapmadıysanız bankadan kredi yerine kredi kartı almanızı öneririz. Çünkü hiç banka çalışması olmayan vatandaşlar sıfır kredi puanı olduğu için bankalar bu kredi puanı olan müşterilere de kredi vermezler.

Dikkat Edilecek Konu: Eğer bankalardan daha önce bir icralık olduysanız ve hala bu icra devam ediyorsa hiçbir şekilde kredi başvurunuzun onaylanmayacağını söylemek isteriz. Çünkü bu kişiler kara listede olan kişilerdir ve kredi almaları maalesef zordur.

Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız size vereceğimiz bankalardan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak kredi alacaksanız banka şubelerine gitmeyiniz. SMS ve internet ortamında başvuru yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu kredileri ev hanımları, öğrenciler, çalışmayanlar, sigortası yatmayanlar ve işsizlerde kullanabilirler. İşte sizlere şimdi bu bankalar hakkında bilgiler verelim.

Denizbank 55.000 TL Belgesiz Kredi Başvurusu

Ülkemizde gelir belgesiz olarak kredi dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen Denizbank şubesidir. Denizbank üzerinden istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik oturduğunuz yerden yaptığınız bu başvuru ile ne kadar kredi alacağınızı da öğrenebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak verilmektedir. Denizbank üzerinden alacağınız bu kredilerde anında başvuru yapmanız da mümkündür.

Kredi başvurusu için sizlere iki yöntem söyleyeceğiz. Birinci yöntem SMS yöntemidir. Cep telefonunuzdan mesaj atarak ne kadar kredi alabileceğinizi öğreneceksiniz. Bunun için cep telefonunuzda LİRA olması gerekiyor. Çünkü mesaj ücretli bir mesajdır. En az 1 TL olması durumunda bu mesajı atabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına geldikten sonra KREDİM yazıp boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 3280’e mesaj atın. Bu şekilde kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

İkinci yöntem ise banka resmi internet sitesi üzerindendir. www.denizbank.com.tr adresine girdikten sonra sayfada açılan İhtiyaç kredisi başvurusu menüsünü göreceksiniz. TC kimlik numaranız ile Cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra hemen başvur butonuna tıklayacaksınız. Butona tıkladıktan sonra size doğrulama mesajı gelecektir. Bu doğrulama mesajı geldikten sonra sizden yazılması istenilen yere girerseniz kredi başvurunuzu tamamlarsınız. Daha sonra kredi başvuru sonucu cep telefonunuza gelecektir.

İLGİLİ YAZIMIZ  İnternetten, Anında, Online Kredi Veren Bankalar

| – İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar – |

SMS ve WEB kredi başvuru sonucunuz cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Eğer gelen mesajda onay olursa bir limit yazacaktır. Bu limiti kullanmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine sadece kimliğinizle gitmeniz yeterli olacaktır. Denizbank üzerinden size onaylanan limit üzerinde kredi isterseniz gelir belgesi istenecektir. Belgesiz olarak kredi kullanmak için mesajda onay olan krediyi veya o limitin altında bir krediyi kullanabilirsiniz. Denizbank üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda eğer başvuru sonucu gelmediyse 0 850 222 0 800’ü arayarak kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Akbank ülkemizde en çok ihtiyaç kredisi başvurusu yapılan bankalardan birisidir. Bunun sebebi ise sürekli olarak internet ve TV reklamlarının olmasıdır. Akbank üzerinden sizde gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bu bankanın müşterisi olup internet bankacılığı şifresi alıp Akbank Direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz. 40.000 TL’ye kadar online olarak internet üzerinden yapılan bu kredide onay olması durumunda gelir belgesi istenmeyecektir. Ayrıca onaylanan krediniz 7 gün 24 saat hesabınıza aktarılacaktır.

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak için Akbank Direkt uygulamasına veya internet bankacılığına girmeniz yeterlidir. Burada kredi notunuzu da öğrenip telefonunuzu sallayarak ne kadar kredi alabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Akbank direkt kredi başvurusu yaptıktan sonra onaylanan krediniz anında hesabınıza aktarılacaktır. Bu bankanın müşterisi olmayan kişiler banka şubelerine giderek evrakları ile kredi alabilirler. Gelir belgesiz kredi sadece internet bankacılığı üzerinden verilmektedir. Aldığınız kredileri 60 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Bu kredilerde faiz oranı sizin kredi notunuza göre değişecektir. Yüksek (1600) kredi notunuz varsa çok uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Bu bankadan gelir belgesiz kredi almak isteyenlere öncelikle uyarıda bulunmak istiyorum. Bu bankadan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilirsiniz fakat daha önceleri bu bankadan sigortasız olanlarda bu krediyi alabiliyordu. Şimdi en az 1 aylık sigortanızın olması gerekiyor. Sizde banka politikalarına uygun müşteri iseniz SMS ve internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. 5030’a mesaj atan müşteriler anında başvuru yapabilir ve sonucunu da anında öğrenebilirler. Eğer krediniz onay alırsa kredinizi kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Bu bankanın müşterisiyseniz de internet bankacılığını kullanarak işlem yapabilirsiniz. QNB Finansbank 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi vermektedir. Daha fazla limitli kredi almak istiyorsanız bankaya ipotek vermeniz gerekmektedir. Bu kredi içinde banka şubesine giderek bilgi alabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020

| – Bankadan Kredi Çekemeyenler – |

Belgesiz ve Kefilsiz Kredi Hakkında

Verdiğimiz bu 3 banka en çok tercih edilen bankalardır. Bu bankaların haricinde Aktifbank N-Kolay Kredi ile 30.000 TL’ye kadar, İş Bankası İŞCEP uygulaması üzerinden kredi ile 40.000 TL’ye kadar ve ING üzerinden sadece kimlikle 20.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak kredi almak istiyorsanız sizlere önerimiz çalıştığınız bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmanızdır. Bu tarz kredilerde kredi notu yüksek olan kişilerin kredileri onaylandıktan sonra anında hesaba aktarılmaktadır. Krediler içinde belirli bir saat ve gün olmadan işlem yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat, Cumartesi veya Pazar günü para ihtiyacınız olduğunda kredinizi kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bu bankalar üzerinden yapacağınız kredi başvurularında anında sonuç alabilirsiniz. Eğer sizlere anında sonuç gelmediyse bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize yazabilirsiniz.

Yorumlar
  1. Rıza dedi ki:

    Sergen bey teşekkür ederiz bilgiler için. Finansbank 10 bün kredi kullandım bir daha başvuru yaptım 20 bin daha onaylandı.

  2. Oğuz dedi ki:

    Çok iyi oldu bu konu için. Bende başvuru yaptım ve gelir belgesiz kredi kullandım. Teşekkür ederimin.