Uygun Banka Kredi

Şehit Ailelerine ve Gazilere Kredi Veren Bankalar

Şehit Ailelerine ve Gazilere Kredi Veren Bankalar

Şehit ailelerine kredi veren bankalar ile birlikte gazilere kredi veren bankalar araştırması yapıyorsanız yazımızı okuyarak sizde ihtiyacınız olan kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi alacak olan müşterilerin kredi başvurusunu nasıl yapacağı ve başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

Şehit ailelerimize ve gazilerimize birden fazla banka kredi imkanı sunmaktadır. Eğer kredi kullanacaksanız kamu bankalarından faizsiz olarak kredi alabilir, diğer özel bankalardan da normal kredi faizlerinin de altında uygun faizlerle kredi kullanabilirsiniz. Kredi ihtiyacı her vatandaşımızın para ihtiyacı olduğu zaman bankalara başvuru yapmasıyla başlar. Sizlerde eğer ihtiyaç kredisi alacaksanız ve bana hangi bankadan kredi çıkar diye düşünüyorsanız sizler için vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu için gazilere kredi veren bankalar ile birlikte faizsiz olarak şehit ailelerine kredi veren bankalardan da bahsedeceğiz. Ayrıca konut kredisi gibi diğer kredi çeşitlerini de öğrenebilirsiniz.

Gazilere ve Şehit Ailelerine Toki Faizsiz Kredi İmkanı

Eğer sizde bu statüde kredi almak istiyorsanız ve bu kredi ile ev sahibi olmak istiyorsanız sizin yanınızda olan kurum olan TOKİ kredisi başvurusu yapabilirsiniz. TOKİ kurumu yapacağı evlerde şehit ailelerine ve gazilere faizsiz olarak konut kredisi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusu yapacaksanız, bazı belgeleri kuruma götürmeniz gerekmektedir.

Kredi başvurusu için talep dilekçesi hazırlamalı, SGK hak sahipliği belgesi almalı, Kimliğinizi götürmeli ve alacağınız konutun belgelerini vermelisiniz. Bu şekilde başvuru yaptıktan sonra öncelikli olarak sizinle ilgilenecekler ve işinizi daha çabuk halledebileceksiniz. Kredi başvurusu sonrasında eğer başvurunuzu takip etmek istiyorsanız, e-devlet sistemi üzerinden bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu (Hemen Onaylansın)

>Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

Halkbank Vefa Kredisi

Devlet bankası olan ve her müşteriye ayrı kredi kampanyası hazırlayan Halkbank, şehit ailelerine ve gazilere vefa kredisi adı altında bir kampanya başlatmıştır. Bu kredi ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Şehit yakını olan ve gazi olan vatandaşlarımız ihtiyaç durumunda 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Kredilerde 60 ay vade ile kredi kullanabilirsiniz. Kredi onayı alabilmeniz için şehit yakını belgenizin olması ve gazi olmanız şarttır. Ayrıca şehit yakınları 1.dereceden akraba olması gerekiyor. Anne, Baba, Kardeş veya eş olmanız durumunda vefa kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Gaziler için kredi kullanırken bankaya gittiklerinde, malul gazi belgesi sorgulaması yapılacaktır. Bunun için bankaya giderken bu belgeyi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden evraklar ve kimliğinizle yapılmaktadır. Eğer aklınıza takılan bir soru varsa Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 222 0 400’ü arayarak hemen bu krediler ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Denizbank Gazi Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredilerinde gazilik belgesi olan vatandaşlara 55.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda 60 ay vadeye kadar işlem yapacak ve düşük faiz oranlarından faydalanacaksınız. Kredi başvurusu için kimlik ve gazilik belgeleriniz ile birlikte en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Eğer gazi olarak bu bankadan daha önce kredi kullandıysanız, internet bankacılığını kullanarak bir kredi başvurusu daha yapabilir ve onay almanız durumunda bu krediyi anında hesabınıza atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Şehit Ailelerine ve Gazilere Kredi Veriyor mu?

Kredi bankası dediğimiz zaman aklımıza ülkemizde 100 yıldan fazladır hizmet veren Ziraat Bankası gelmektedir. Banka her müşteriye özel kredi kampanyaları hazırlamaktadır. Banka TOKİ ile işbirliği yaparak konut kredisi, devlet destekli olarak da ihtiyaç kredisi vermektedir. Sizde bu kredileri kullanmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek evraklarınız ile birlikte işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası için bu kredilerde aklınıza takılan soru varsa 0 850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bu kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Şehit aileleri 1.dereceden akraba olması gerekiyor. 2.dereceden akraba olan müşteriler bankanın normal kredi kampanyalarından faydalanacaktır.

İLGİLİ YAZIMIZ  İşçilere Kredi Veren Bankalar 2020 (Uygun Faiz)

Gazilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Müşterilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de faizsiz krediler olmaktadır. Faizsiz kredi başvurusu toki üzerinden verildiği gibi ayrıca islami şartlara göre de kredi alınmaktadır. Bu kredileri katılım bankaları veriyor. Türkiye’de bulunan 6 katılım bankasından helal kredi olarak başvuru yapabilir ve faizsiz bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Banka kullandırdığı kredilerde faiz yerine kar payı alacaktır.

  • Emlak Katılım Bankası
  • Türkiye Finans Katılım Bankası
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası
  • Albaraka Türk Katılım Bankası
  • Ziraat Katılım Bankası
  • Vakıf Katılım Bankası

Verdiğimiz bu bankaların şubelerine giderek yapacağınız tüm bankacılık işlemlerinde faizsiz kredi kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredilerinde 60 ay, konut kredilerinde 120 ay vadeye kadar kredi kullanmanız mümkündür.

Sizlere bu yazımızda Şehit Ailelerine ve Gazilere Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verdik. Bir önceki yazımız olan Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar ile Devlet Destekli Konut Kredisi sayfalarına giderek bu sayfadaki bilgilerden de yararlanabilirsiniz. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.