Uygun Banka Kredi

Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru & Şartları

Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru & Şartları

Denizbank Esnaf Kredisi nasıl alınır? Denizbank üzerinden verilen esnaf kredisi limiti nedir? Kredi başvuru şartları hakkında sizlere doğru bilgiler vereceğiz. Ülkemizde ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredi almak isteyen esnaf vatandaşlarımız ticari bölümlerden esnaf kredisi başvurusu yapmaktadırlar. Denizbank esnaf kredisi 72 ay vadeye kadar verilmektedir. Ayrıca bu kredinin bir diğer özelliği ise SMS ile anında başvuru yapabilirsiniz. 80.000 TL’ye kadar anında kredi veren bu bankadan 1 mesaj ile ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kredi alabilmeniz için bazı banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınızda sizin TC kimlik numaranızdan sorgulama yapılacak ve ona göre kredi verilecektir. Eğer banka sicilinizde sıkıntı varsa bu kredileri alamayacaksınız.

Kredi Özellikleri Nedir?

Denizbank üzerinden sadece esnaflara verilen bu kredilerde 72 ay vade ile işlem yapabilirsiniz. Esnaf kredisi sadece TL cinsinden verilir. Başvuru yaptıktan sonra sizin ve firmanızın sicili incelenecektir. 80.000 TL’ye kadar anında şube yetkisinde kredi verilmektedir. Kredi başvurusunu ister mesaj atarak, ister bankaya giderek, isterseniz de müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Denizbank Facebook hesabı üzerinden DM göndererek de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Mesaj İle Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzdan mesaj atarak 80 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız ve yatırımlarınız için kullanacağınız bu krediye başvurmak istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj atmanız gerekiyor. Bu mesaj ücretli bir mesajdır. Telefonda Lira yoksa gönderilmeyebilir. Mesaj için ESNAF yazıp boşluk bırakın ve sonra doğru bir şekilde TC KİMLİK NUMARANIZI yazınız. Bu mesajı yazdıktan sonra 3280’e gönderin. İşte kredi başvurunuz yapılmıştır. İlk olarak kredi başvurunuzun yapıldığını gösteren bir mesaj gelecektir. O mesajdan 5 dakika içinde 2. Mesaj alacaksınız. Bu mesaj kredi sonucunuzdur. Eğer onay aldıysanız bir limit verilecek ve bu limiti kullanmak için kimliğinizle Denizbank şubesine gidip krediyi kullanabilirsiniz. Denizbank şubesine gittiğinizde ticari bölümden size yardımcı olacaklardır. Eğer size onaylanan para düşük limitli ise evraklarınızı vererek kredi talebinizi yükseltebilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Yıllık Ödemeli Kredi Veren Bankalar | 2020

Başvuru Onay Süreci Hakkında

Başvurunuz onaylandıktan sonra 75 gün bu krediyi kullanma hakkına sahipsiniz. 75 gün onay bekler ve eğer kullanmadıysanız iptal olur. Eğer 75 gün sonunda krediyi kullanmak isterseniz tekrardan başvuru yapmanız gerekiyor. Kredi başvurusu onay alan müşteriler bankalardan krediyi kullanabilirler. Bu bankadan kredi kullandınız ve düzenli ödemeler yaparsanız devamlı size özel onaylı krediniz olur ve ihtiyaç zamanlarınızda istediğiniz zaman bu krediyi kullanabilirsiniz.

Esnaf Kredisi Başvuru Sonucu Öğrenme

Denizbank üzerinden başvuru yaptıysanız ve kredi sonucu henüz size bildirilmediyse sistemsel bir sıkıntı olabilir. Genel olarak mesaj ve ATM Üzerinde yapılan başvurularda banka anında size cevap göndermektedir. Sizde eğer bu sonucu alamadıysanız banka şubesinden veya 0 850 222 0 800 Denizbank Müşteri Hizmetleri numarasından işlemlerinizi yapabilirsiniz.

TIKLA ARA: 0 850 222 0 800

Yukarıda sizlere Denizbank Esnaf Kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Esnafa 30.000 TL Kredi sayfasına giderek bu kredi içinde başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar
  1. Mr Elijah dedi ki:

    Ticari Genişleme veya Ticari Başlangıç Kredisi mi arıyorsunuz? – Kişisel kredileri Arıyor musunuz? – 500.000 USD’ye kadar ödünç alabilirsiniz -% 3’lük uygun bir faiz oranını kabul edin – Geri ödemek için 1 ila 20 yıl arasında bir seçim yapın. – Hem Güvenli hem de Güvenli olmayan işletme ve kişisel krediler elde edin. – Evinizi yeniden finanse etmek ister misiniz? – Eski kredilerinizi birleştirmek ister misiniz? – Bankalar size nitelikli olmadığını söyledi mi? – Korkunç bir kredimiz var mı? Şimdi bize ulaşın