Uygun Banka Kredi

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar hangileridir? Kredi notu düşük olan kişiler hangi bankalardan kredi alabilirler? Sizlere bu yazımızda bankadan kredi başvurusu yaptığınız zaman kredi notunuz düşük olması sebebiyle olumsuz yanıt alırsanız ve kredi kullanmak istediğinizde başvuru yapacağınız bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi notu son zamanlarda özellikle banka çalışması yapan kişilerin sıkça duydukları konulardan birisidir. Sizlerde eğer bankadan bir kredi veya kredi kartı ürünü alacaksanız banka şartlarına uygun olarak işlem yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin tc kimlik numaranızı isteyecek ve bu kimlik numarası üzerinden banka kredi sicilinize bakacaktır. Kredi notunuz ve banka siciliniz burada belli olacaktır.

Kredi alabilmeniz için belirli bir kredi notunun üzerinde olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlarımız kredi notu düşük olduğunda ise her bankadan olmasa da bazı bankalardan kredi alabilmektedirler. Sizlere yazımızda bu krediler hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 

Bir bankadan kredi alabilmeniz için kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Aslında 1100 civarında kredi skoru olan kişilerde bankalardan sınırda olduğu için kredi onayı almakta zorlanırlar. Sizlerde kredi notunuz düşük ise ve bankalardaki siciliniz bozuk değilse bazı bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka size yüksek faizlerle kredi verecektir.

Kredi notu düşük olan müşterilerin eğer icralık bir durumu varsa kredi alamazlar. Kredi başvurusu yaptığınızda banka icralık ve avukatlık borçlarınızın olup olmadığını kontrol edecektir. Bir önceki yazımız olan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar sayfamıza giderek bu kredi hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Devlet Destekli Evlenme Kredisi Nasıl Alınır?

Sorunum Yok Ama Kredi Skoru Yüzünden Kredi Alamıyorum?

Normal şartlarda kredi notu düşük olan müşteriler genellikle banka borçlarını düzensiz ödedikleri için veya sürekli başvuru yaptıkları için kredi alamamaktadırlar. Kredi notu kadar kredi başvuru sayısı da bankalar tarafından önemlidir. Ama bir sorununuz yoksa ve banka size kredi notunuz yüzünden kredi vermiyorsa bazı bankalardan işlem yaparak ihtiyacınız kadar krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca emekli olan kişilerde emekli maaşına göre kredi alabilmektedirler. Emekli maaşı aldığınız banka şubesinden kredi notunuz düşük olsa da ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Şimdi sizlere kredi notu düşük olanlara kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Aktifbank Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi 40.000 TL

Aktifbank Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi 40.000 TL vermektedir. Sizlerde eğer kredi notunuz düşükse bankanın verdiği N-Kolay kredi başvurusu ile birlikte 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak istediğiniz zaman banka SMS ile de başvuru almaya başlamıştır. Kredi TC KİMLİK yazdıktan sonra 3050’ye mesaj atarsanız düşük kredi notunuz olsa bile kredi değerlendirmesi yapılacaktır. Aktifbank İhtiyaç Kredi Başvuru Kampanyası sayfamıza giderek de bu bankanın tüm kredi başvuru aşamaları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Fibabanka 10.000 TL Düşük Kredi Notuna Kampanya

Fibabanka da başvuru yapacak olan müşterilerine kredi notu sıkıntısı olduğunda 10.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Yalnız bu banka çalışan kişilere bir kefil bulması durumunda 10.000 TL ve 24 ay vade olmak kaydıyla kredi vermektedir. Kredi notunuz düşük olursa bu krediyi alabilirsiniz. Başvuru için sadece banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu sonrasında banka değerlendirmeye alacak ve kredi şartlarına uygun olanlar krediyi kullanabileceklerdir. İhtiyaç kredisi için verilmektedir.

İLGİLİ YAZIMIZ  ING Konut Kredisi Başvurusu ve Yapılandırma

Vakıfbank Düşük Kredi Notuna Kredi İmkanı 

Ülkemizin kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de düşük kredi notuna kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler en yakın Vakıfbank şubesine giderek 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Emekli olan kişiler 100 kredi notu olsa da kredi alabilir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizi değerlendirmeye alacaktır. Eğer çalışan iseniz banka sizden en az 6 ay sigortanızın yatmış olmasını isteyecektir. Bu şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar 

Kredi notuna bakmayan bankalar genellikle maaş müşterilerine imkan vermektedir. Eğer maaş aldığınız bankadan kredi başvurusu yapacaksanız banka şartlarına uygunsanız hemen kredi notunuz düşük olsa da ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu kredilerde genellikle 800 puan ve üzerinde olan kişilere kredi imkanı tanınmaktadır. Bu bankalar;

 • Garanti BBVA
 • Ziraat Bankası
 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • Aktifbank PTT
 • Fibabanka
 • Yapı Kredi Bankası
 • Denizbank
 • Odeabank
 • Burgan Bank
 • İş Bankası

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olan kişiler gibi ayrıca kredi notu sıfır olan kişilerde bankalardan kredi alırken zorlanmaktadırlar. Kredi notu sıfır demek daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmamış demektedir. Sizlerde eğer bu şekilde bir müşteriyseniz ve kredi skorunuz oluşmadıysa sigortanızın olması durumunda bazı bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalardan kredi başvurusu yaparken gelir belgenizi vermeniz gerekiyor.

 • Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL’ye kadar,
 • Vakıfbank’tan 50.000 TL’ye kadar,
 • Halkbank’tan 25.000 TL’ye kadar,
 • Garanti BBVA’dan 100.000 TL’ye kadar,
 • Akbank’tan 10.000 TL’ye kadar,
 • Yapı Kredi Bankası’ndan 10.000 TL’ye kadar

kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde kredi notunuzu düzenleyip kredi onayı aldığınızda ödemeler düzgün olursa diğer bankalarda da kredi alma şansınız artacaktır. Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız Senetle Kredi &Borç Para Veren Yerler  sayfamıza giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde senetle kredi hakkında bilgi de almış olursunuz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Fibabanka Taşıt Kredisi Başvurusu (Limit Yok)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.