Uygun Banka Kredi

Aktifbank İhtiyaç Kredi Başvuru Kampanyası

Aktifbank İhtiyaç Kredi Başvuru Kampanyası

Aktifbank İhtiyaç Kredi Başvuru Kampanyası nasıl olur? Aktifbank ihtiyaç kredisi almak için kredi şartları nelerdir? Aktifbank ihtiyaç kredisi kullanmak için nasıl başvuru yapabilirim? Sizlere yazımızda Aktifbank İhtiyaç Kredi Başvuru Kampanyası hakkında başvuru ve detayları hakkında bilgiler vereceğiz.

Aktifbank’tan kredi kullananlar son zamanlarda oldukça fazla olduğunu görmekteyiz. Sizlerde eğer kredi başvurusu yapmak için Aktifbank’ı seçtiyseniz banka şartlarına uygun olmanız durumunda 40.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka online olarak hizmet verdiği için banka şubelerinden işlem yapmamaktadır. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız internet ve SMS sistemini kullanacak ve krediniz onay aldığında da adresinizden bu krediyi kullanacaksınız.

Aktifbank genel olarak banka kredi notu düşük olanlara kredi vermektedir. Sizlerde eğer bu bankadan kredi kullanmak istiyorsanız düşük kredi notunuz olsa bile hemen onay alabilirsiniz. Kredi başvurusu n-kolay kredi adında bir kredi olacaktır. Bu kredilerde banka size hemen sonuç verecektir.

Aktifbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Aktifbank kredi faiz oranları diğer bankalara göre daha fazladır. Banka şartları uygun olan kredi notu düşük olan kişiler kredi kullanabilirler. Burada banka şartlarının başında 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. İcralık ve avukatlık durumunuz varsa da bu bankadan kredi alamazsınız. Bunun için Kırmızı Kalem Yiyene Kredi Veren Bankalar sayfamıza gidebilirsiniz. Banka faiz oranları ihtiyaç kredilerinde %1.40 ve üzerinde olarak veriliyor. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yaptığınızda hangi faiz oranı ile işlem yapacağınızı göreceksiniz. Kredi notunuz yüksek ise daha düşük kredi kullanabilirsiniz.

Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesini kullanabilir veya SMS atarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için SMS atmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemler ile mesaj atmanız gerekiyor.

  • SMS kredi başvurusu için KREDİ TCKN yazıp 3050’ye mesaj atın.
İLGİLİ YAZIMIZ  2020 Taşıt Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yaptıktan sonra size değerlendirme sonucu gelecektir. Değerlendirme sonucu belli olan müşterilerin sonucu mesaj ile 5 dakika içinde gelir. Kredi onayı alırsanız banka sizi arayacaktır. Kredi başvurusu için bir diğer yöntem ise internet sitesidir.

Bu siteye girdiğinizde 40.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka şartlarına uygun olan kişilerin hemen sonucu görecektir. Kredi onayı alanlar kredilerini adreslerinde kullanacaklardır. Eğer bu bankanın müşterisiyseniz veya passolig kartınız varsa cep telefonunuzdan internet bankacılığına girerek de hem kredi başvurusu yapabilir hem de onaylanan krediyi kullanabilirsiniz.

Aktifbank N-Kolay Kredi Hesaplaması 

Bankadan kredi aldığınızda 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Sizlere şimdi aşağıda bankanın taksit ödemeleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi TutarıVadeAylık Taksit Tutarı
5.000 TL60 Ay153 TL
10.000 TL36 Ay409 TL
10.000 TL60 Ay306 TL
15.000 TL60 Ay459 TL
20.000 TL60 Ay613 TL
25.000 TL60 Ay766 TL
30.000 TL60 Ay919 TL
40.000 TL60 Ay1.226 TL

Kredi başvurusu yapacağınız vakit bankanın resmi internet sitesinden alacağınız krediye göre ödeme tablosunu incelemenizi öneriyoruz. Çalışmayanlara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? sayfamıza giderek diğer krediler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Aktifbank PTT Emekli Kredisi Başvurusu

Aktifbank üzerinden emekli kredisi alacak olan kişilerin bilmesi gereken yaş sınırıdır. PTT emekli kredisi yaş sınırı 80 olarak bilinmektedir. PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsanız PTT emekli kredisini kullanarak 60.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Bu kredilerde emekli kredisi olarak başvuru yapılmaktadır. PTT üzerinden emekli maaşını alamayan kişiler bu kredileri kullanamazlar. Emekli kredisi başvurusu sonrasında banka sizin maaş alıp almadığınızı kontrol ettikten sonra kredi onayı verecektir. Kredi kullanacak kişi yeni maaş taşıması yaptıysa bu bankadan kredi alamaz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Ziraat Bankası İşyeri Açma Kredisi Başvurusu ve Şartları Nelerdir?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.