Uygun Banka Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

29.06.2020
56
Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar arayışınız varsa bu yazımızda sizin için araştırma yaptık ve size uygun olan en kolay kart başvurusu yapacağınız bankaları bulduk. Bankalar son yıllarda büyük bir rekabete girmişlerdir. Bu rekabetin bir parçası olan kredi kartı kampanyalarıdır. Bir bankadan kredi kartı veya kredi kullanacağınız zaman artık banka şubelerine gitmenize gerek yoktur.

Online ortamda başvurunuzu yapabilir ve onaylanan banka ürünlerini de hemen kullanabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız ve banka politikasına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Bu durumda çalışmıyor olsanız bile bankalardan kredi kartı almanız mümkündür. En çok kullanılan kredi kartları BONUS, WORLD, MAKSİMUM ve AXESS kredi kartlarıdır. Bu kredi kartlarına anında başvuru yaparak kolay bir şekilde kart sahibi olabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Türkiye’de ev hanımı olan ve kredi kartı almak isteyenler bazı bankalara başvuru yaparak düşük limitli kredi kartı alabilirler. Bunun için öncelikle bir kredi notunuzun oluşması gerekiyor. Kredi notu oluşan kişiler Denizbank, TEB, Odeabank, Şekerbank, ING, Akbank gibi bankalara başvuru yaparak gelir belgesiz kredi kartı alabilirler.

GELİR BELGESİZ KREDİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kredi Kartı Başvurusu Yapacağınız Bankalar

QNB Finansbank: Kredi kartı başvurusu yapılan bankalardan birisi Card Finans kartı veren Finansbank’tır. Bu bankadan gelir belgesiz olarak kredi kartı alacaksanız düşük limitli olarak ilk başta kart alabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinden kart başvurusu yaparsanız onay almanız durumunda anında kartınız onaylanacaktır.

Yapı Kredi Bankası: World özellikli bir kredi kartı alacaksanız Yapı Kredi Bankası üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. Daha önce banka çalışmanız var ve kredi notunuzda yüksek ise gelir belgesiz olarak kart alabilirsiniz. Onay alıp almadığınızı öğrenmek istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj atacaksınız. Cep telefonundan WORLD yazıp boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI 4421’e mesaj atın. Bu şekilde kart alıp almayacağınızı öğrenebilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Akbank: Akbank Axess Kredi kartı ile kredi notunuza göre onaylı limit belirlenecektir. Eğer düşük kredi notunuz varsa az limitli kart alabilirsiniz. Başvurusunu resmi internet sitesi üzerinden yapmaktadır. Başvuru sonucu size mesaj olarak bildirilecektir. Eğer onay alırsanız genel müdürlük arayacak ve kredi kartı bilgileri için sizin kimlik bilgilerinizi isteyip adresinize kurye ile kartınızı gönderecektir.

İş Bankası: İş Bankası Maximum kredi kartı vermektedir. Bu bankadan kredi kartını gelir belgesiz olarak almak istiyorsanız banka çalışmanızın olması ve mobil uygulama üzerinden kart başvurusu yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız başvuru onaylanırsa mobil uygulama üzerinden kart numaralarınıza ulaşabilir ve alışverişi kartınız gelmeden de yapabilirsiniz. Onaylanan kart 1 hafta içinde kurye ile size gönderilecektir.

Yukarıda sizlere gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ülkemizde bulunan kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank üzerinden çalışmayan kişiler kredi kartı başvurusu yapamazlar. Bu bankalar çok resmi kurumlar olduğu için gelir belgesi olmayan, çalışmayan kişilere kredi kartı vermezler. Ama eğer daha önce bu bankadan kredi ve kredi kartı kullandıysanız ve düzenli ödemeler yaptıysanız istediğiniz zaman kart başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.