Uygun Banka Kredi

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru ve Sorgulama | World Card

25.03.2020
32
Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru ve Sorgulama | World Card

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi ve sorgulama işlemi hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Ülkemizin en önemli ve kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank üzerinden sizde kart başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka sizlere World özellikli bir kart verecektir. Bu kart ile yapacağınız alışverişlerde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Bu özelliklerden faydalanmak için Vakıfbank kredi kartı başvurusunu internet üzerinden istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Bu kartı almanız için bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Her bankanın kart başvurusu için kendine özel olarak uyguladığı sistemler vardır. Sizlerde bu sistemlerden olumlu yanıt almanız için bu bankanın politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Eğer şartlara uygun olursanız bu bankadan yüksek limitli kredi kartı alabilirsiniz. Ayrıca taraftarlara özel kredi kartı veren bu bankadan yapacağınız tüm alışverişlerde de World Puan kazanma imkanınız vardır. Şimdi isterseniz bu kredi kartının başvuru aşamalarına geçelim.

Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi notunuzu öğrenmeniz gerekiyor. Çünkü bu bankalardan kredi notu düşük olan kişiler kredi ve ürünlerini alamazlar. Buna ihtiyaç kredisi de dahildir. Ayrıca bir gelirinizin olması da gerekiyor. Kamu bankalarında gelir belgesiz olarak işlem yapmanız için sadece emekli olmanız gerekiyor. Emekli olmayan kişiler bankalardan yaptıkları başvuru sonrasında olumlu olsalar bile kredi kartı almak için gelir belgesini sunması gerekiyor. Şimdi isterseniz kredi kart başvurusunu nasıl yaparsınız bunun hakkında bilgiler verelim.

İnternet Mobil Üzerinden Başvuru

Vakıfbank mobil internet şubesi veya internet bankacılığı üzerinden kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmanız için Vakıfbank üzerinden bir hesabınızın olması gerekiyor. Bu hesaba bağlı olarak internet bankacılığını kullanıp başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet şifresi ile giriş yaptıktan sonra başvurular bölümünden kredi ve kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Başvuru sonrasında kredi kartınız onaylanıp onaylanmayacağını da aynı ekrandan görebilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

Müşteri Hizmetleri Üzerinden Başvuru

Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 724 ve 444 0 724’ü aradığınız zaman kolay bir şekilde başvuru yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra sizden istenilen tüm bilgileri doğru bir şekilde verdikten sonra değerlendirme sonucunu bekleyebilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası ile başvuru yaptıktan 1-2 iş günü içinde sonucu size cep telefonuna gelecektir.

Banka Şubesinden Kart Başvurusu

Kredi kartı başvurusu yapmak için en güzel yöntemlerden birisi de Banka şubeleridir. Banka şubelerine giderek sadece kimliğiniz ve başvuru formunu doldurarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Burada temsilciden diğer kartların başvurusu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank ATM’si Kart Başvurusu

Size en yakın veya ilk gördüğünüz Vakıfbank ATM’sine giderek kartsız işlem veya kartlı işlem ile başvurular bölümüne girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi olmasanız bile bu başvuru yapabilirsiniz. TC kimlik ve Cep telefonunuz ile anında işlem yapılacaktır.

İnternet Sitesi Üzerinden

Resmi internet sitesi www.vakifbank.com.tr adresinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde başvuru yaptığınızda anında inceleme yapılacak ve sonucu size cep telefonunuza bildirilecektir. Onay olması durumunda banka şubelerine giderek evrak verebilirsiniz. Vakıfbank üzerinden alacağınız kredi kartlarının çeşitleri Like Card, Taraftar Kart, World Card, Sanal Kart, Tarım Kart, Business Card, Ekspress Card, Rail &Miles Card, Milplus Card ve Tercih Kart olarak verilmektedir. Eğer öğrenci iseniz Like Card için başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru yaparken istediğiniz kartı seçebiliyorsunuz. Bu bankanın tüm kredi kartlarını öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Eğer bu bankadan sorunsuz bir şekilde yukarıda verdiğimiz yöntemlerle başvurunuzu yaptınız ama sonucu hala size bildirilmediyse kartınızın başvurusu sonuçlanmış olabilir. Bazı durumlarda bilgi mesajı gelmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken en yakın banka şubesinden kimliğinizle sorgulama yapmaktır. Eğer bankaya gidecek zamanınız yoksa müşteri hizmetleri numarasını arayarak kolayca kredi kartı başvuru sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Eğer kredi kartınız onaylamadıysa tıklayınız.

İLGİLİ YAZIMIZ  Garanti BBVA Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.