Uygun Banka Kredi

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

04.11.2019
23
Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır? Türkiye’de kredi kartı başvurusu için şartlar nedir? Kart başvurusu yapmak için neler yapmak gerekiyor. Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler verelim.

Bonus kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartı bonus özellikli kredi kartıdır. Bu kredi kartını almak istiyorsanız Garanti BBVA üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. Garanti Bankası ismini BBVA Olarak değiştirmiştir. Bu değişimden sonra kredi kartı kampanyalarında da değişiklikler yapmıştır. Garanti BBVA üzerinden sizde kredi kartı almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun müşteri olmanız ve bir gelirinizin olması gerekmektedir. Bonus kredi kartı ile ilgili bilgiler ile sizleri baş başa bırakalım.

Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Bonus kredi kartı puanı en çok veren, bol bol bonus kazandıran bir kredi kartıdır. Bu kazandığınız puanları daha sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Alışverişler ve kart aidatı için bu puanları kullanmanız mümkün olacaktır. Garanti BBVA kredi kartı başvurusunu banka şubelerinden, Garanti ATM’sinden, www.garantibbva.com.tr adresinden www.bonus.com.tr adresinden ve Müşteri Hizmetleri numarası olan 4440333’ü arayarak da kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Garanti kredi kartını Tüm dünya ülkelerinde kullanabilirsiniz. Amerika, Almanya, İspanya, Avusturalya, Fransa gibi ülkelerde ve tüm VISA geçen yerlerde istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Mesaj (SMS) İle

Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız en kolay yöntemlerden birisi de mesa ile anında kart başvurusudur. Bunun için cep telefonunuzdan BONUS yazıp bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK yazıp 3340’a mesaj atınız. Bu şekilde sizde kart başvurusu yapmış olacaksınız. Kimlik numaranızdan kart başvurunuz değerlendirilecek ve olumlu-olumsuz size dönüş yapılacaktır. Onaylanan kartınız ardından müşteri hizmetleri tarafından aranacak ve kart bilgileriniz alınacaktır. Kartınız verdiğiniz adrese kurye ile teslim edilecektir. Kurye size kartı teslim ettikten sonra banka şifresini oluşturup kullanabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Kartı Başvurusu Şartları Nedir?

Öncelikle bu kartları almak için banka politikasına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler 18 yaşından büyük olmalı, bir geliri olmalı, daha önce bir kart başvurusu yapmış ve kullanmış olmalıdır. Bu durumda kredi notu devreye girer ve kredi notu düşük olan kişilerin başvuruları onaylanmaz. Bu sadece Garanti Bankası için geçerli değildir. Bazı bankalarda kredi kartı başvurularını yaptırırken daha önceden kart alıp almadığınıza bakarlar. Eğer kart aldınız ve düzensiz ödemeler yaptıysanız bu sizin kredi notunuza etki edecektir.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Bu bankadan her kesime özel kredi kartları vardır. Örneğin emekli iseniz emekli kredi kartı, öğrenciyseniz de öğrenciye kredi kartı gibi kampanyaları vardır. Garanti BBVA kredi kartları arasında ev hanımlarının tercih ettiği kart Bonus Flexi Kredi Kartı’dır. Bu kredi kartında yıllık ücret yoktur. Başvurmak istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj atabilirsiniz. BFLEXI yazıp TCKİMLİK numaranızı 3340’a göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Master-Visa amblemi olan her yerde istediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartları: Bonus Platinum, Bonus American Express, Express Card, Fenerbahçe bonus kredi kartı, GS bonus kredi kartı, BJK bonus kredi kartı, Trabzonspor bonus kredi kartı, Aynalı bonus kart, Altın bonus card gibi kredi kartı çeşitleri de vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.