Uygun Banka Kredi

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

09.05.2020
45
Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir? Faizsiz Kredi Kartı Nasıl Alınır? Dini olarak caiz olan kredi kartlarını hangi bankalar veriyor?

Faizsiz kredi kartı almak isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız bu yazımızda islami şartlara uygun kredi kartı ile faizsiz bankacılık yapan bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Normal bankalardan ve kamu bankalarından kredi kartı aldığınızda yaptığınız alışverişler sonunda faiz ödemektesiniz. Faiz ödemek istemeyen ve kendini bu konuda rahatlatmak isteyen müşteriler için önereceğimiz faizsiz bankacılık işlemleri yapan katılım bankalarıdır. Katılım bankaları üzerinden kar payı ile faizsiz olarak kredi kartı alabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde faiz yerine bankaya kar payı ödersiniz.

Bu kredi kartlarını almak istiyorsanız da aynı banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Başvuru yaptıktan sonra değerlendirme sürecine girer ve bu bankalardan değerlendirme sonucunda kredi kartı almaya hak kazanırsınız. Değerlendirmede sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize bakılacaktır. Bu konular hakkında bir sıkıntınız yoksa banka size kart başvurusu onayı verecektir. Şimdi şartlara uygun olan müşterilerin hangi bankalardan faizsiz kredi kartı alacağını sizlere söyleyelim.

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Kuveyt Türk bankası ülkemizdeki katılım bankalarından birisidir. Sizde bu bankadan faizsiz bankacılık işlemi yapabilirsiniz. Kuveyt Türk sağlam kredi kartında yıllık kart aidatı ücreti yoktur. Kart ile yaptığınız alışverişler sonrasında altın puan kazanabilir ve bu kazandığınız puanları paraya çevirebilirsiniz. 200 TL üzeri alışverişlerde 50 altın puan kazanmanız mümkündür. Yapılan tüm alışverişlerde 5 taksit imkanı getirilmiştir.

Kuveyt Türk sağlam kart platin, gold ve klasik özellikli olarak müşterilerine sunulmaktadır. Anlaşmalı iş yerleri üzerinden yapılan tüm alışverişlerde bu kredi kartı ile indirimler kazanabilirsiniz. Bu kredi kartından ayrıca nakit avans çekerek acil para sıkıntınızı da giderebilirsiniz. Kuveyt Türk sağlam kartın tek dezavantajı bu kartın asgari ödemesi yoktur. Aylık olarak yaptığınız tüm alışverişleri peşin ödemek durumundasınız. Ayrıca çektiğiniz nakit avanslarda taksit yoktur. Bunu da gelecek ilk ekstrede ödemeniz gerekmektedir. Kredi kartı başvurusunu banka şubelerinden ve mobil şube üzerinden yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoda kart ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  İş Bankası Kredi Kartı Başvuru ve Sorgulama | Maximum

Albaraka Kredi Kartı Başvurusu World Kart

Faizsiz kredi kartı veren bir diğer banka Albaraka Türk Katılım Bankasıdır. Bu banka üzerinden de yapacağınız bankacılık işlemleri faizsiz olacaktır. Bu bankanın verdiği kredi kartı World özellikli karttır. Tüm World kart özellikleri bu kredi kartı üzerinden de yapılmaktadır. Yaptığınız tüm alışverişlerde World puan kazanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda da anında nakit avans çekebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için sadece banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. Kimlik ve başvuru formu ile hemen başvuru yapabilirsiniz. 0 850 222 5 666 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda sizlere faizsiz kredi kartı veren 2 bankadan bahsettik. Bu bankalar haricinde Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Emlak Katılım Bankası üzerinden de kredi kartı alabilirsiniz. En çok tercih edilen bu 2 banka olduğu için bu bankaların detaylarını sizlere sunduk. Başvuru yapmak için banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. Bu bankalar sizden gelir belgesi isteyebilirler. Eğer gelir belgeniz yoksa Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.