Uygun Banka Kredi

Ziraat Bankası: Esnaf Kredisi Başvurusu 2020

Ziraat Bankası: Esnaf Kredisi Başvurusu 2020

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi: Kamu bankası dediğimiz zaman ve kredi almak istediğimiz zaman aklımıza ilk gelen bankalardan birisi Ziraat Bankası olmuştur. Ziraat Bankası üzerinden esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 2020 ve 2021 yıllarında esnaflar için yeni kredi paketi hazırlayan bu banka her kesime her kişiye özel faiz oranları ile ihtiyaç kredileri vermeye hazırlanmaktadır.

Esnaf olanlar, kobi olanlar ve yatırım yapacak olan tüm şirketler özel kredi faiz oranlarından yararlanarak kredi ihtiyaçlarını giderebilirler. Esnaf kredisi almak isteyenler eğer bu bankanın daha önce bir kredisini kullandıysa veya bu banka müşterisi ise %0.99 faiz oranlarından başlayan kredi kampanyaları ile ihtiyaçlarını giderebilirler.

Ziraat Bankası esnaf kredisi çok geniş kapsamlı ve birçok kampanya ile hizmet vermektedir. Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi Çeşitleri ve Şartları Nedir?

Ziraat Bankası üzerinden esnaf kredisi alacaksanız bu bankanın kredi şartlarının ağır olduğunu söylemek istiyoruz. Düzenli bir iş yeriniz, düzenli bir geliriniz ve sorunsuz bir kredi sicilinizin olması durumunda kredi kullanabilirsiniz. Aksi durumda bankadan onay almanız hayli zor olacaktır. Bankalardan icralık olan, şirketinde daha önce çek sıkıntısı yaşayan kişilerin sicil durumları değerlendirilir ve onay alamazlar.

Eğer yeni iş yeri açacaksanız esnaf kredisi değil de iş yeri açma kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Esnaf kredisi başvurusu yapacaksanız, banka şubesine evraklarınız ile birlikte gidip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Nefes Kredisi

Ziraat Bankası esnaf kredisi 0.99 üzerinden verilen krediyi devlet destekli olarak vermektedir. Bu kredinin adı nefes kredisidir. Nefes kredisi 10.000 TL ile 20.000 TL arasında 0.99 faiz oranı ile verilen kredidir. Bu krediler genel olarak acil paraya ihtiyacı olan ve çok sıkışan esnaflar için nefes alma kredisidir. Bu kredileri aldıktan sonra 6 ay ödemesiz olarak erteleyebilir ve 6 ay sonra ödemenize başlayabilirsiniz. Kredi vadesi en fazla 18 ay olarak verilmektedir.

İLGİLİ YAZIMIZ  Bursa Senetle Borç Para ve Tefeci

Esnaflara Günlük Nakit Kredisi

Bu krediye bir kere başvuru yapıyorsunuz ve istediğiniz zaman limitiniz dahilinde kredinizi hesabınızdan kullanıyorsunuz. Genel olarak günlük para alışverişi yapan esnaflar bu krediyi tercih ederler. Esnaflara özel olarak verilen bu kredilerde gün içi kredisi adı altında verilmektedir. Acil nakit ihtiyaçlarınız için devamlı başvuru yapmanıza gerek yok. Size verilen limiti çekip geri ödediğinizde o limit tekrardan hazır olacaktır.

Bu bankadan ayrıca İskonto Kredisi, İştira kredisi, Spot esnaf kredisi, Taksitli esnaf kredisi, kobi kredisi, turizm kredisi, döviz kredisi, plaka kredisi, ticari taşıt kredisi, Eczane destek kredisi, engelsiz destek kredisi ve Ziraat Bankası kadın girişimcilere faizsiz destek kredisi adı altında birçok krediye başvuru yapabilirsiniz. En yakın ziraat bankası şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Ziraat Bankası esnaf kredisi adı altında krediler hakkında bilgiler verdik. Ziraat Bankası üzerinden eğer bu krediyi alırsanız en uygun faizle işlem yapacaksınız. Diğer bankalardan daha uygun faizle bu banka kredi vermektedir. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize sorabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Esnafa 30.000 TL Kredi Başvurusu (Hızlı Onay Al) ve Rotatif Kredi Veren Bankalar ve Şartları? sayfamıza giderek bu krediler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.