Uygun Banka Kredi

Esnafa 30.000 TL Kredi Başvurusu (Hızlı Onay Al)

13.04.2020
47
Esnafa 30.000 TL Kredi Başvurusu (Hızlı Onay Al)

Esnafa 30.000 TL Faizsiz Kredi Nasıl Alınır? 60 Ay vadeli esnaf kredisi veren bankalar hangileridir? Faizsiz olarak hangi bankalar esnaflara ve kobilere kredi başvurusu yaptırmaktadır. Sizde faizsiz olarak kredi almak istiyorsanız bu kredinin şartları nedir?

Esnaf kredisi almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda hem faizsiz hem de düşük faizli kredi nasıl alabilirsiniz bunun bilgisini vereceğiz. Esnaf olan vatandaşlarımız her zaman olduğu gibi bir ihtiyaç durumlarında hemen bankalara gitmektedirler. Eğer sizde esnafsanız ve para ihtiyacınız varsa bankalardan ihtiyaç kredisi adı altında krediler alarak istediğiniz yere para aktarmasını yapabilirsiniz.

Esnaf olan kişiler için şu an faizsiz bir kredi verilmemektedir. Esnaflara faizsiz yerine devlet bankalarından 60 ay vadeye kadar uygun faizle krediler verilmeye başlanmıştır. Bu kredileri alabilmeniz için en az 1 yıldır vergi levhanızın olması ve kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca sizin ve şirketinizin banka sicili de uygun olmalı. Aksi durumda başvurunuzda karşınıza çıkacak ve olumsuz sonuçlanacaktır. Bu kredileri veren bankalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Sizde banka şubelerine giderek hem bu kredileri alabilir hem de krediyi aldıktan sonra o bankanın esnaflara özel kredi kartlarına da alabilirsiniz.

Halkbank Esnaf Kredisi

Esnaf kefalet kredisi haricinde bu banka devlet destekli olarak da kredi imkanı tanımaktadır. Sizde Halkbank esnaf kredisi adı altında krediler alarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Eğer bu bankadan 30 bin üzeri kredi talebiniz varsa ipotek vermeniz gerekiyor. En yakın banka şubesine giderek 30.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediyi 6 ay ertelemeli olarak kullanabilir veya 6 ayda bir, senede bir ödemeli de yapabilirsiniz. Özellikle esnaf olan ve çiftçi olan vatandaşlarımız bu kredileri kullanabilirler.

İLGİLİ YAZIMIZ  İzmir Senetle Borç Para ve Tefeci

Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru & Şartları

Vakıfbank Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası İşyeri Kredisi

Eğer bir iş yeriniz var ve bu iş yeri için uygun faizlerle kredi kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası tam sizin aradığınız bankalardan birisidir. Başvuru yaptığınız gibi kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. 30.000 TL ile 50.000 TL arasında verilen bu ihtiyaç kredilerinde kredi onayı aldıktan sonra isterseniz de çek defteri de alabilirsiniz. Esnafın yanında olan bu bankadan kredi alacak olan kişilerin vergi levhası en az 1 yıllık olması gerekiyor. Eğer yeni iş yeri açtıysanız bu bankanın iş yeri açma kredisine başvuru yapmanız gerekiyor. Bu kredilerde yatırım yapmanız için 100.000 TL’ye kadar kredi verilmektedir. Kredi siciliniz ve kredi puanınız çok önemlidir.

Denizbank Esnaf Kredisi

Denizbank’ta tamamen kobi dostu bir bankadır. KOBİ kredisi ile esnaf kredisi veren bu bankadan uygun faizlerle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın olan Denizbank şubesine giderek kimliğinizle 30.000 TL kredi alabilirsiniz. Eğer bu bankadan daha önce çalışma yaptıysanız ve bu bankadan hesaplarınız varsa 100.000 TL’ye kadar hazır krediniz de olabilir. Bunun için banka şubesine giderek bu sorgulamayı yapmanız gerekiyor. Tüm ihtiyaçlarınız için ve iş yeri yenileme için bu kredileri kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.