Uygun Banka Kredi

Antalya Senetle Borç Para ve Tefeci

02.01.2020
47
Antalya Senetle Borç Para ve Tefeci

Antalya Senetle Borç Para Veren Yerler ve Tefeci nereden bulunur? Antalya Senetle borç para ve senetle kredi almak istiyorum diyenler bu işlemler gerçek mi? Antalya senetle altın veren kuyumcular var mı? Antalya tefeci numaraları nasıl bulunur? Banka dışında para ihtiyacı olan kişilerin ilk tercihi senetle kredi veya senetle altın aramak olmuştur. Eğer sizinde bu şekilde bir arayışınız varsa karşınıza çıkacak olan ilk kişi tefecilerdir. Tefeciler yasal işlem yapmayan ve para satan kişilerdir. Bu kişileri kesinlikle banka gibi görmeyiniz. Bankalardan uygun faizlerle kredi alabildiğiniz gibi tefecilerden alamazsınız. Bu kişiler ayrıca herkese borç para da vermezler. İpoteği olmayan, teminat vermeyen kişilere borç para verilmemektedir. Bu yüzden sizlere bu işlemleri kesinlikle önermiyoruz ve altını çizerek söylüyoruz ki TEFECİLERDEN alınan paralarda sizde suç işlemiş sayılıyorsunuz.

Antalya ilinde oturan kişiler para ihtiyaçları oldukları zaman ilk olarak bankalara giderek kendi ihtiyaçları doğrultusunda kredi başvuruları yaparlar. Bu kredilerde sizin kredi sicilinize göre onay verilir. Kredi sicili kötü olan, bankalarda icralık ve gecikmeleri olan kişiler kredi alamazlar. Bu sebeple bankalardan alacağınız kredilerde bu şartlara uymazsanız ihtiyacınızı karşılayamazsınız. Bu sistem 1.000 TL kredi içinde geçerlidir, 100.000 TL kredi içinde geçerlidir. Tamamen sisteme odaklı olan bankalarda TC kimlik numaranız verdikten sonra kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere Antalya Senetle kredi nasıl alınır bunun bilgilerini verelim.

Antalya Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Bu kredileri sadece faktoring firmalarından alabilirsiniz. Senetle kredi almak isteyen müşterilerin tercihi olan bu firmalar yasal olarak BBDK denetiminde olan yerlerdir. Genel olarak firmaların çek bozdurma ve finansal işlemlerini yapan yerlerden banka şartlarına uygun olmayan kişiler kredi başvurusunda bulunabilirler. Bunun için ilk olarak bir ticari şirketinizin olması ve bir ipoteğinizin olması gerekiyor. Faktoring firmalarından bireysel kredi alamazsınız. Bu yerler sizin ipoteğinize göre ve ipoteğinizin ekspertiz değerinin %35’ine kadar kredi vermektedir. Alacağınız kredilerde sorgulama yoktur. İpotek sizin adınıza olsun olmasın istediğiniz zaman başvurunuzu yaparak kredinizi alabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Vakıfbank Güncel Mevduat Faiz Oranları

Antalya’da olan faktoring firmaları ile eğer böyle bir kredi almak için görüşecekseniz ilk olarak telefon ile görüşmenizi yapabilirsiniz. Faktoring firmaları dışında ayrıca finans şirketleri üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkün. Bunun için başvuru yapmak istiyorsanız da bir tapu olması gerekiyor. Başvuru yapmak için aşağıdaki yorum kısmına TAPU KARŞILIĞI KREDİ yazıp iletişim bilgilerini yazarsanız firmalar sizinle bağlantıya geçecektir.

Antalya Senetle Altın Veren Kuyumcular

Bankalar haricinde acil nakit ihtiyaçlarınız için ayrıca senetle altın almanız da mümkündür. Bunun için size yakın olan kuyumculara giderek senetle altın, senetle bilezik verip vermediğini sorabilirsiniz. Antalya ilinde oturan ve senetle altın alan müşteriler 5.000 TL ile 10.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarını altın olarak alabilir ve bu aldıkları paranın faizi ile birlikte 12 ay vadeye kadar senet yapabilirler. Bunun için kuyumcuların sizi tanıması veya sizin iyi bir kefil bulmanız gerekebilir. Çünkü her altın satan kuyumcunun bu işlemi yaptığını söyleyemeyiz. Size en yakın altın veren kuyumcuları bulmak için Google haritalar açarak arama kısmına senetle altın yazmanız yeterli olacaktır. Önden ödeme isteyenlere de itibar etmeyiniz.

Antalya Tefeci Nasıl Bulunur?

Antalya tefeciler için arama yapıyorsanız öncelikle sizin karşınıza çıkacak isimlerden bahsedelim. Tefeci Cemil, Tefeci Mustafa, Tefeci Umut gibi isimler takma isim kullanan ve internette fenomen olan kişilerdir. Bu kişilerin cep telefonlarına veya adreslerine internet üzerinden ulaşamazsınız. İnternet siteleri veya sosyal medya hesaplarına girip bu kişilere sıkıntınızı belirtip ve ipoteğinizin olduğunu söyledikten sonra sizi aramalarını beklemeniz gerekiyor. Yasal işlem yapmadıkları için kendi numaralarını ve isimlerini gizli tutarlar. Bu sebeple sizde bu kişilerden uzak durarak suç işlememiş olursunuz.

Yazımızda sizlere Antalya Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler hakkında bilgiler verdik. Bu yerler haricinde ayrıca diğer yazımız olan Senetle Kredi hakkında bilgi almak için sayfamıza gidebilirsiniz. Sormak istediklerinizi ve başvuruları aşağıdaki yorumlar kısmında yapabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  30 Yıl Vadeli Şekerbank Konut Kredisi

Etiketler:

Yorumlar
  1. Ayse Nur dedi ki:

    Merhaba acil 30 bin ihtiyac var. Iletisim

  2. Burak dedi ki:

    Acil nakit ihtiyacım var size nasıl ulascam

  3. özgür özkaya dedi ki:

    antalyada ikametgah etmekteyim acil nakit e ihtiyacım var havalimanında kadrolu calısmaktayım kredi ödemem var acil