Uygun Banka Kredi

Fibabanka Taşıt Kredisi Başvurusu (Limit Yok)

Fibabanka Taşıt Kredisi Başvurusu (Limit Yok)

Bankalardan taşıt kredisi alacaksanız kampanyaları hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Fibabanka taşıt kredisi nasıl alınır? Fibabanka taşıt kredisi başvuru şartları gibi aramalar yapıyorsanız bu yazıyı sizler için araştırdık. Yeni açılan bir banka olan ve kredi verme durumu epeyce kolay olan Fibabanka üzerinden sıfır km ve ikinci el araç alımlarınız için kredi kullanabilirsiniz.

Bu bankadan alacağınız kredilerde uygun faiz oranları ile hizmet verilmektedir. Fibabanka taşıt kredisi için başvuru yapacak olan müşteriler eğer internet üzerinden başvuru yaparlarsa en fazla 20.000 TL’ye kadar işlem yapabilirler. Ama bu limitin üzerinde bir işlem yapacaksanız banka şubelerine evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor.

Taşıt Kredisi Şartları Nedir?

Kredi başvurusuna geçmeden önce bu kredilerin nasıl alındığı hakkında biraz bilgiler verelim. Bankalar bir kredi vereceği zaman sizin kimliğinizi alırlar ve kimliğinizin TC kimlik numarasını ekranlarına yazarak sicil sorgulaması yaparlar. Fibabanka taşıt kredisi alacak olan müşteriler içinde bu sicil sorgulaması yapılacaktır. Herkes bu krediyi alamayacaktır. Kredi onayı alacak olan kişilerin kredi notu yüksek, kredi sicilinde sıkıntı olmaması ve gelir belgesinin olması gerekiyor. Bu tarz krediler gelir belgesi olmadan verilmez. Sizin kredi notunuz ve gelir belgenize göre işlem yapılacaktır. Taşıt kredisi başvurunuz onaylandıktan sonra 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar Nedir? Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Başvuru için yukarıda da söylediğimiz gibi gelir belgenizin olması gerekiyor. Gelir belgesi olmayan kişilere limit belirlenmeyecektir. Eğer tüm şartlara uygunsanız bankaya giderken Nüfus Cüzdanı, Gelir belgeleri, İkametgah belgeleri, alacağınız araç sıfır ise proforma fatura, alacağınız araç ikinci el ise ruhsat fotokopisi gereklidir. Çünkü alacağınız araca göre değeri biçilecek ve bu değer üzerinden kredi alabileceksiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020

Aldığınız aracın değeri 50.000 TL üzerinde ise 50 bin olan kısmın %70’i, 50 binden fazla olan kısmında %50’si hesaplanarak size kredi verilecektir. Sıfır araçlarda fatura değeri önemlidir. İkinci el araçlarda ise kasko değerine bakılarak bu değer biçilecektir. Örneğin kasko değeri 100.000 TL olan bir ikinci el araç alacaksınız. Bunun için 50.000 TL’ye kadar olan yüzde 70’lik kısım 35.000 TL, 50 – 100 bin arası olan kısmında yüzde 50’si 25.000 TL toplamda 60.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Geriye kalan kısmı bankaya teminat olarak vermeniz gerekiyor.

Fibabanka Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka üzerinden kredi alacaksanız kredi notunuza göre de faiz uygulaması olacağını söylemek isteriz. Eğer kredi alacaksanız şu an için %1.49 faiz oranı ile işlem yapabilirsiniz. Ama siz bu bankadan kredi alacaksanız ilk olarak resmi internet sitesine girerek güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve hesaplamanızı yapabilirsiniz. Çünkü faiz oranları değişebilir. 50.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vade ile aylık 1.895 TL ödeme yaparsınız. Bu kredi 48 ay vadeli olduğunda daha da düşer ve aylık 1.560 TL olarak 4 yıl ödeme yaparsınız. Bu kredi faizleri sabit kalacaktır. Güncel Fibabanka faiz oranları için tıklayınız.

UYGUN TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKALAR İÇİN TIKLA

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunu en sağlıklı olarak yapacağınız yer banka şubeleridir. Size en yakın olan Fibabanka şubesine evraklarınız ile giderek kolay başvuru imkanından faydalanabilirsiniz.  Ayrıca www.fibabanka.com.tr adresinden ve 444 88 88 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptığınız kredi başvurusunda bu banka 20.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. 20.000 TL üzerinde işlem yapmak istiyorsanız verdiğimiz yöntemler ile anında başvuru yapabilirsiniz. Fibabanka taşıt kredisi almak istiyorsanız yukarıdaki verdiğimiz şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor.  Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında yazarak bize iletebilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  En Uzun Vadeli Konut Kredisi Hangi Bankada?

Cep Telefonu Kredisi Veren 3 Banka

En Uygun İkinci El Araç Kredisi Başvurusu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.