Uygun Banka Kredi

Uygun İhtiyaç Kredisi 2020 (Hızlı ve Online)

Uygun İhtiyaç Kredisi 2020 (Hızlı ve Online)

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar hangileridir? Uygun kredi başvurusu nasıl yapılır? Hangi bankalar, Hangi şartlarda kredi vermektedir? Yazımızı okuyarak anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankalardan tüm ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. İhtiyaç kredileri bankaların kişinin isteğine göre verdikleri destek kredileridir. Emekli kredisi, ipotekli kredi, evlilik kredisi, tatil kredisi, bayram kredisi, okul ve eğitim kredisi, taşınma kredisi, tadilat kredisi gibi birçok yönlü krediler verilmektedir. Uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan bazıları gelir belgesiz olarak bu işlemleri yaparken bazı bankalar sizden evrak istemektedirler. Bu yazımızda size en uygun ve anında kredi nasıl alabilirsiniz, hangi bankalar ne kadar kredi veriyor bunun bilgisini vereceğiz. İşte detaylar:

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

  • Uygun ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız öncelikle banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor.
  • Kredi notunuzun yüksek olması gerekir.
  • Kredi sicilinizde bir sıkıntı olmaması gerekir.
  • 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekir.
  • Başvuru sayınızın fazla olmaması gerekir.
  • Daha önce banka çalışmanızın olması lazım.
  • Kredi kartı ödemelerinizde sıkıntı olmaması gerekiyor.

Sizde bu şartlara uygunsanız size vereceğimiz bankalardan evraklı veya evraksız olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bazı bankalarda online olarak anında kredi vermektedir. Şimdi bankalar hangileri bunlar hakkında bilgiler verelim.

Uygun İhtiyaç Kredisi – Ziraat Bankası

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. Banka ülkemizdeki en düşük faizle kredi kullandırmaktadır. En uygun konut kredisi, en uygun taşıt kredisi ve en uygun ipotekli kredi arıyorsanız da bu bankaya giderek başvuru yapmanız gerekiyor.

İLGİLİ YAZIMIZ  Öğrenciye Kredi Veren 6 Banka (Hemen Al)

Bu banka üzerinden 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 100.000 TL üzerinde kredi almak istiyorsanız da ipotekli olarak başvuru yapıyorsunuz. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Eğer bu bankadan emekli maaşı alıyorsanız da emekli kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Maaş alan emekliler için kredi notu önemli olmaksızın anında kredi verilmektedir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

50.000 TL’ye kadar olan anında ihtiyaç başvurunuz için bu bankayı da tercih edebilirsiniz. Halkbank’ta kamu bankası olduğu için kredilerde uygun faizlerle işlem yapmaktadırlar. Sizde eğer Halkbank üzerinden işlem yapacaksanız, bu bankadan emekli maaşı veya çalışma maaşı almanız gerekiyor. Bu kişiler uygun faizlerle işleme alınırlar. Ama eğer bu bankadan maaş almıyorsanız da çok yüksek olmasa da düşük faizin biraz üzerinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank şubelerinden evraklarınız ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer evraksız kredi almak istiyorsanız Gelir Belgesiz Kredi adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank ihtiyaç kredilerinde limit 90.000 TL’ye kadar verilmektedir. 90.000 TL 60 ay vadeli krediler ister müşteri olun, isterseniz olmayın kullanabilirsiniz. Bu bankadan kredi almak için en az 6 aydır aynı işyerinde toplamda da 1 senelik bir sigorta geçmişinizin olması gerekiyor. Vakıfbank üzerinden verilen bu kredide maaş alan müşteriler maaşlarının 22 katına kadar kredi alırken, maaş müşterisi olmayanlar 15 katına kadar kredi alabilirler. Başvurular sadece banka şubelerine yapılmaktadır.

Online Kredi Veren Bankalar 2020

Eğer bankaya gitmek istemiyorsanız ve online olarak oturduğunuz yerden kredi almak istiyorsanız bazı bankaların kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Üstelik bu krediler 7 gün 24 saat verilmektedir. Bu kredileri kullanmak için bankalardaki hesaplarınızın üzerine bir internet şifresi almalısınız. İnternet şifresi ile internet bankacılığına veya mobil şubeye girerek online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Kırmızı Kalem Yiyene Kredi Veren Bankalar

Online kredi alacaksanız; Denizbank, İş Bankası, QNB Finansbank, TEB, Odeabank, Yapı Kredi Bankası, Garanti BBVA, ING, Şekerbank, Fibabanka gibi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca düşük kredi notu olan kişiler Aktifbank N-KOLAY kredi başvurusu da yapabilirler. Bu şekilde tüm ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Bu online kredi veren bankalar sizin kredi notunuza göre işlem yapacaklardır. Kredi notunuz yüksek ise uygun faizlerle işlem alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.