Uygun Banka Kredi

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

60 AY Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar hangileridir? 60 ay vadeli kredi için bankalar nasıl şartlar vermektedir? Kredi başvurusu yapılacak olan bankalardan kredi almak için puan kaç olmalı? Bankalardan kredi almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda 60 ay vadeli ihtiyaç kredileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi almak istediğiniz zaman 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bankalar tüm ihtiyaç kredilerinde en fazla 60 ay vade yaptırmaktadır. Daha uzun vade yapan banka yoktur. Bu sebeple eğer ihtiyacınız var ve bankadan ihtiyaç kredisi alacaksanız öncelikle banka şartlarına uygun olmalı ve daha sonra size uygun olan bankayı seçmeniz gerekmektedir. Bankalar kişilere ve mesleklerine göre kredi imkanları da vermektedir. Emekli olan kişiler emekli kredileri alırken, asgari ücretli olan kişiler bireysel kredi başvurusu yapabilmektedirler. Sizde mesleğinize göre ve alacağınız kredi türüne göre işlem yapabilirsiniz.

60 ay vadeli kredilerde kredi kullanmak istiyorsanız da kredi notunuzun en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan kişilere bazı bankalar yüksek faizlerle kredi vermektedir. Eğer puanınız düşükse Kredi Notu Yükseltme İşlemleri Nasıl Olur? yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bankalardan icralık ve avukatlık durumlarınız varsa bu ihtiyaç kredisi başvurusu yapsanız bile kredi onayı alamayacaksınız. Şimdi sizlere şartlara uygun olduğunuzda kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

BANKALARDAN KREDİ ALAMAYANLARA SENETLE KREDİ İÇİN TIKLA

Ziraat Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası ülkemizde kamu bankası olarak hizmet vermektedir. Bu bankadan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve dilediğiniz zaman kredi onayı alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Banka kredi notu düşük olanlar olsa bile kredi imkanı vermektedir. Tek istediği çalışan kişilerin en az 6 aylık sigortalı olması ve emekli olan kişilerinde emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden almasıdır. Bu şartlara uygunsanız bankadan 0.99 faiz oranlarına kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kullandığınız kredilerde dilerseniz borç kapatma kredisi olarak diğer banka borçlarınızı da kapatabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Peşinatsız Taşıt Kredisi Nasıl Oluyor?

QNB Finansbank 60 Ay Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden de 60 ay vadeli kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Bankanın şartlarına uygun olan müşteriler 50.000 TL’ye kadar aynı gün içinde kredi onayı alabilirler. Bunu öğrenmek için TC KİMLİK numaranızı 5030′a mesaj atabilirsiniz. QNB Finansbank bu kredilerde sizlere kredi notunuza göre onay verecektir. Eğer attığınız mesaj olumlu ise kredinizi banka şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı kullanıyorsanız kredi başvurusunu buradan yapabilir veya SMS kredi onayı aldıysanız buradan kredinizi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA 60 AY Kredi Başvurusu

Garanti Bankası olarak isim değişikliğinden sonra banka ihtiyaç kredilerinde daha uygun kampanyalar yapmaya başlamıştır. Banka daha çok dijital banka olma yolunda ilerlemektedir. Sizde bu bankadan kredi alacaksanız banka şubesinden kimlikle veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti bankası kredi kullanmak için en az 3 aylık sigortalı olmanızı isteyecektir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen bankalardan birisi de Garanti BBVA olmuştur.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi 

Yazımızın başında da dediğimiz gibi kredi notu düşük olan kişilere bazı bankalar kredi imkanı vermektedir. Bu bankaların başında Aktifbank gelmektedir. Sizde Aktifbank N-Kolay kredi başvurusu yaparak hemen kredi kullanabilirsiniz. 40.000 TL’ye kadar kredi başvurusunu banka internet sitesinden veya SMS atarak hemen yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip Kredi TC KİMLİK yazıp 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Bu kredi başvurusu sonrasında size hemen sonuç gelecektir. Kredi onayı alırsanız banka sizi arayacak ve krediyi nasıl kullanacağınızı söyleyecektir. Aktifbank şubeleri olmadığı için banka adresinizde veya internet üzerinden kredi kullandıracaktır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Denizbank Konut Kredisi (300 Ay Vadeli)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.