Uygun Banka Kredi

İş Bankası İş Cep İnternet Şifre Alma

İş Bankası İş Cep İnternet Şifre Alma

İş bankası internet bankacılığı şifre alma nasıl olur? İş bankası internet bankacılığı ve İŞCEP kullanmak için şifre alma işlemleri için ne yapmak gerekiyor? Herkes şifre oluşturabilir mi? Sizlere bugün iş bankası internet şifresi alma adımları hakkında detaylı ve gerçek bilgileri vereceğiz. Son yıllarda artık bankacılık işlemlerinizi banka şubelerine gitmeden internet üzerinden yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden işlem yapacağınız en güzel uygulama ise internet bankacılığı sistemidir. Bu hem PC ile hem de mobil cep telefonunuz ile İŞ cep uygulamasına girerek yapacağınız bir hizmettir.

Bu platformu kullanmanız için banka müşterisi olmanız gerekiyor. Herkes internet bankacılığı şifresi alamazlar. Bu bankadan bir hesabınızın olması ve bu hesaba bağlı bir internet şifrenizi olması gerekiyor. Şimdi sizlere internet bankacılığı nasıl açılır ve bu bankacılıktan hangi işlemleri yapabilirsiniz bunu hakkında bilgiler vereceğiz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı Hesabı Açma Adımları

Bu işlem için iş bankası hesabınız üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. İş Bankası banka şubelerine giderek bu hesap açma işlemini yapabilir, ayrıca internet ve telefon bankacılığı ile de kolayca işleminizi halledebilirsiniz. Hesap açtıktan sonra da banka personeline söylerseniz sizi internet şifresi için abone yapacaktır.

İş Bankası internet bankacılığı açtıktan sonra bankaya gitmeden kredi bile kullanabilirsiniz. Müşteri numaranız, TC kimlik girip şifrenizle iş cep uygulamasından 40.000 TL’ye kadar online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İŞ Bankası ayrıca EFT ve Havale işlemleri, döviz alma, döviz satma, altın alma, altın satma, yeni hesap açma, mevduat hesabı açma gibi bir çok işlemleri de size internet bankacılığı aracılığı ile yaptırmaktadır. Bu işlemleri yapmak için yazımızın başında da dediğimiz gibi şifre oluşturmanız gerekiyor. Şimdi size bu şifreyi nasıl oluşturabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

İLGİLİ YAZIMIZ  10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Bu platforma şifresiz giriş yapamazsınız. İş bankasının resmi internet sitesi olan www.isbank.com.tr adresinden şifrenizi alabilirsiniz. Bunun için yanınızda sadece bankaya kayıtlı cep telefonunuzun olması yeterlidir. İnternet şifresi oluşturmak istiyorum butonuna tıkladıktan sonra, cep telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Bu onay kodu ile internet sitesine girerek şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu işlemi yapamayanlar için şifre alma yöntemlerinden birisi de banka şubeleridir. Banka şubelerinden kimliğinizle birlikte hemen işlem yapabilirsiniz. İnternet şifrenizin onay alması için cep telefonunuza bir kod gelecektir. Bu kodu banka personeline verirseniz hemen internet şifrenizi oluşturacaksınız.

Müşteri Hizmetleri İle Şifre Oluşturma Oluyor mu?

İş bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 0 724’ü arayarak internet bankacılığı ve iş cep için şifrenizi oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile şifrenizi oluşturmanız için kimlik bilgileriniz için nüfus cüzdanınız ve bankaya kayıtlı olan cep telefonunuz yanınızda olması gerekiyor. Müşteri hizmetleri numarası ile bu şifre oluşturmayı yaptıktan sonra hemen uygulamayı indirip işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttunuz veya değiştirmek istiyorsanız da aynı yöntemler ile işlem yapabilirsiniz.

UYGUNBANKAKREDİ.COM

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.