Uygun Banka Kredi

Cepten Hemen SMS Kredi Veren 5 Banka

Cepten Hemen SMS Kredi Veren 5 Banka

Cepten hemen sms kredi veren 5 banka hangisidir? SMS kredi veren bankalar ve başvuru şartları nedir? SMS kredi almak için hangi bankalar daha cazip kredi onayı verirler? Sizlere bu yazımızda banka şartlarına uygun olmanız durumunda hangi bankadan SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen kredi türü SMS kredi olmaktadır. Müşteriler bankalardan ne kadar kredi alacaklarını mesaj atarak hemen öğrenebilmektedirler. Mesajla kredi veren bankalar kendilerine özel sms kredileri kampanyaları yapmaktadırlar. Sizde bu kampanyalara göz atarak hemen başvuru yapabilir ve ihtiyacınızı hemen giderebilirsiniz.

Bankalar genel olarak ihtiyaç kredileri için SMS onayı verirler. Ama bazı bankalarda konut ve taşıt kredileri içinde mesajla başvuru yöntemleri vardır. Biz sizlere sadece ihtiyaç kredisi için sms başvuru yapmanızı öneriyoruz. İhtiyaç kredilerinde banka şartlarına uygun olmanız durumunda banka sizin kredinizi değerlendirecek ve 5 dakika içinde kredinizin sonucunu cep telefonunuza gönderecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi onayı alırsa bankanın verdiği yöntemler ile anında kredi başvurusu yapılır ve kredi hesaba aktarılır. Bankalardan SMS ile başvuru yaptığınızda ön onay alırsınız ve bu kredilerin %99’u olumlu olarak sonuçlanır.

SMS Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nedir?

SMS kredi başvurusu için genel şartlar bankaların ortak politikalarına göre hazırlanmıştır. Bankalar kişilerin başvuruları sonrasında TC KİMLİK numaraları üzerinden kredi başvurusu yaptırmaktadırlar. Sizlerde eğer SMS kredi almak istiyorsanız banka şartlarını bilmeniz gerekiyor. İşte SMS başvurusu için kredi şartları…

  • Kredi başvurusu yapacak olan kişinin kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir.
  • Kredi başvurusu yapacak olan kişinin kredi sicilinin bozuk olmaması gerekmektedir.
  • Kredi ve kredi kartı kullanımınız varsa bunların ödemelerinin düzenli olması gerekmektedir.
  • Bankalardaki borçlar yüzünden icralık ve avukatlık olduysanız kredi başvurunuz onaylanmaz.
  • Devlete olan borcunuz varsa ve bu borçlar yüzünden hesaplarınızda e-haciz varsa kredi onayı alamazsınız.
  • Kredi alacak olan kişi 18 ile 65 yaş arasında olmalı ve TC vatandaşı olması gerekmektedir.
  • Bankalarda daha önce hiç kredi ve kredi kart kullanmadıysanız kredi başvurusu yapmayınız.
  • SMS kredi onayı almak için başvuru sayısı düşük olması gerekiyor.
İLGİLİ YAZIMIZ  Vakıfbank Konut Kredisi 2020 (Sarı Panjur)

Eğer verilen bu şartlara uygun müşteriyseniz kredi başvurunuzu aşağıda vereceğimiz bankalardan yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için bir cep telefonu ve içinde TL olması gerekiyor. SMS kredilerde başvuru 1 SMS ücreti ile hesaplanacaktır. İşte sizlere SMS kredi veren bankalar…

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin ilk tercih ettiği bankalardan birisi Denizbank olmaktadır. Denizbank üzerinden SMS kredi başvurusu yaparak 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Denizbank kredi başvurusu yaptığınız zaman 5 dakika içinde kredi sonucu sizin cep telefonunuza gelecektir.

Kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan Kredim boşluk TC kimlik numaranızı yazın 3280’e gönderin. Kredi sonucu olumlu olursa banka şubelerine giderek kredi kullanabilirsiniz. Bu onaylı krediyi 45 gün içinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi durumda red olur ve kredi kullanmak için bir daha başvuru yapmak zorunda kalırsınız.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank ülkemizde ilk SMS kredi başvurusu yaptıran bankaların başında gelmektedir. Sizde bu bankadan direk 5030 SMS kredi başvurusu yaparak kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvurusu için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. QNB Finansbank üzerinden yaptığınız bu kredi başvurusu 50.000 TL’ye kadar değerlendirilecektir. Kredi onayı alırsanız banka şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

Bankalardan mesaj atarak kredi almak istiyorsanız 3.bankamız Akbank’tır. Akbank kredi başvurusu yapmak isteyenler cep telefonlarından mesaj atarak 20.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilerin kredileri onay alacaktır. Kredi başvurusu için cep telefonunuzdan Kredi TCKİMLİK yazarak 4425’e göndermeniz yeterlidir. Bu kredi başvurusu sonrasında mesaj attığınız cep telefonuna banka onay gönderecektir. Kredi onayı alırsanız hemen en yakın banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Rotatif Kredi Veren Bankalar ve Şartları?

Aktifbank 3050 SMS Kredi Başvurusu

Kredi notunuz yüzünden başvuru yapamıyorsanız Aktifbank N-Kolay kredisi ile birlikte 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Düşük kredi notuna kredi veren bu banka SMS ile de başvuru almaktadır. SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 3050’ye gönderin. Bu şekilde başvurunuzu yapmış olacaksınız. Kredi başvuru sonucu yaklaşık 5 dakika içinde mesaj attığınız telefona gelir. Kredi onayı aldıysanız sizi genel müdürlük arayacak ve kredinizi kullandırmak için banka personelini adresinize gönderecektir. Aktifbank şubelerden değil dijital banka olarak bu kredileri vermektedir.

ING 2205 SMS Kredi Başvurusu

5.bankamız ise ING Bank’tır. Bu bankadan da 30.000 TL’ye kadar SMS ile kredi başvurusu yapabilir ve ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler mesaj atarak hemen işlem yapabilirler. SMS kredi için cep telefonunuzdan Kredi yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 2205’e gönderin. ING ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu sonrasında bankanın şartlarına uygun değilseniz onay alamazsınız. Kredi onayı alırsanız da en yakın ING Bank şubesinden kredi kullanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda SMS kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik.  Bu bankaların haricinde Yapı Kredi Bankası, TEB, Fibabanka, İş Bankası, Garanti BBVA, Odeabank gibi bankalardan da SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bir öncek yazımız olan Gelir Belgesiz Kredi (Hemen Başvur) ve Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (3 Ay- 6 Ay) sayfalarına giderek bu konular hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.