Uygun Banka Kredi

Vakıfbank Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

23.07.2020
32
Vakıfbank Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Vakıfbank esnaf kredisi nasıl alınır? Her yıl olduğu gibi bu yılda Vakıfbank üzerinden esnaf olan tüm vatandaşlarımız düşük faizlerle kredi kullanabilirler. Bu banka kamu yani devlet bankası olduğu için müşterilerine özel kredi kampanyaları vermektedir. İşletme sahibi olan tüm esnaf olan vatandaşlar bu bankanın verdiği esnaf paketleri ile ihtiyaçlarını anında giderebilirler. Sitemizdeki diğer esnaf kredilerine göz atarak tüm krediler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Para ihtiyacı olan ve bankalardan kredi almak isteyen esnaflar bazı şartlara uygun olduklarında bankalardan istedikleri limitle krediler alabilirler. Bankalar genellikle uzun süredir esnaf işi yapan kişilere uygun faizlerle kredi vererek işyeri büyütmeleri için, ihtiyaçları için nakit imkanı sağlamaktadırlar. Vakıfbank faizsiz esnaf kredisi vermemektedir. Bu yüzden bu bankadan kredi alacaksanız uygun faizlerle işlem yapacağınızı söylemek isteriz.

Vakıfbank Esnaf Kredisi Şartları Nelerdir?

Vakıfbank acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara anında 50.000 TL’ye kadar esnaf kredisi vermektedir. Bu krediyi alabilmeniz için banka sicilinizde, şirketinizin sicilinde ve kredi notunuzda bir sıkıntı olmaması gerekiyor. Eğer şartlara uygunsanız bu limit üzerinde de kredi alabilirsiniz. Vakıfbank esnaf kredisi en fazla 60 ay vadeye kadar kredi vermektedir. 50.000 TL hızlı krediyi almak isteyenler Vakıfbank üzerinden esnaf üyeliği olması veya Business Kredi Kartı ile Kredili Bankomat hesabınızın olması gerekiyor. Bu şartlarda müşteri değilseniz de endişelenmenize gerek yoktur. En yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Nefes Kredisi

Devlet destekli olarak verilen nefes kredisi %0.99 faiz oranı ile 200.000 TL’ye kadar ihtiyaç sahibi tüm esnaflara verilmektedir. KOBİ olan ve gerçekten paraya ihtiyacı olan esnaflar Vakıfbank aracılığı ile nefes kredisi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Kredi ilk 6 ayı faiz ödemesi yapar diğer aylar faizsiz ödemeye girersiniz. Başvurular evraklar ile birlikte Vakıfbank şubelerinden yapılmaktadır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Cepten Hemen SMS Kredi Veren 5 Banka

Vakıfbank Kobi Esnaf Kredi Paketi

Düşük faizli kredi almak istiyorsanız KOBİ üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Bu kredi paketi ile ihtiyacınız olan tüm ödemeleri yapabilirsiniz. Vergi ödemeniz için, SGK ve BAĞKUR ödemeniz için bu kredileri alabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için, araç alımınız için, iş yeri büyütme için ve malzeme alımı için bu kredileri kullanabilirsiniz. Bu kredide kişiye özel faiz oranı uygulanmaktadır. Siz başvuru yaptığınız zaman sizin kredi notunuza göre faiz oranı belirlenir ve o faiz oranı ile işlem yaparsınız. Bunun için banka şubesine evraklar ile gitmelisiniz. Başvuru sonrasında aylık ödemeniz belli olur. Bu bankadan diğer bankalara göre daha uygun faizlerle kredi alırsınız.

Vakıfbank Çiftçi Kredisi

Vakıfbank çiftçiler için dosya masrafsız organik kredi başvurusu başlatmıştır. Esnaf kredileri gibi bu bankadan çiftçiler de uygun faizlerle kredi almaktadır. ÇKS belgesine sahip tüm çiftçiler bu bankadan hem dosya masrafsız hem de acil nakit kredi alabilirler. 100.000 TL’ye kadar aynı gün onay alabileceğiniz kredi başvurusu için banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. Ayrıca makine alımı için kredilerde veren Vakıfbank, esnaf olanlar içinde ticari araç alımlarında ayrı kredi kampanyası yapmaktadır.

Vakıfbank Esnaf Kredisi Evraklar

Bankaya giden tüm şahıs firmaları ve tüzel firmalar evrakları ile birlikte başvuru yapmalıdırlar. Bu evraklar aşağıdaki listeye göre hazırlanmalıdır.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Muhasebeden alınacak şirket evrakları
  • Vergi Levhası
  • Oda Kayıt Belgesi
  • İmza Beyannameleri
  • İkametgah Belgeleri
  • SGK veya BAĞKUR dökümleri
  • Mal Varlıkları
  • Başvuru Formu

Bu evraklar ile banka şubesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında sizlere olumlu veya olumsuz yanıt verilecektir. Esnaf kredileri her geçen gün yeni kampanyalar yapılarak verilen kredilerdir. Sizde bu kredilere başvuru yapabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Şehit Ailelerine ve Gazilere Kredi Veren Bankalar ve Vakıfbank Emekli Kredisi Başvurusu Yapmak sayfalarına giderek bu krediler hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Yurt Dışında Yaşayanlara Kredi Veren Bankalar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.