Uygun Banka Kredi

Ziraat Bankası Bağkur Kredisi 2020

Ziraat Bankası Bağkur Kredisi 2020

Ziraat Bankası Bağkur Borç Ödeme Kredisi Nasıl Alınır? Ziraat Bankası Bağkur Borç ödeme ve sorgulama işlemleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Ziraat Bankası üzerinden bağkur borçlarınızı ödemek için kredi başvurusu yapabilirsiniz. SGK ve Bağ-Kur borcunuz varsa Ziraat Bankası Bağkur borç ödeme kredisi ile tüm olan borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bu şekilde emekli olmak için de bu bankanın size yardımcı olacağını söylemek istiyoruz.

Ziraat Bankası ülkemizde kamu bankası olarak hizmet verdiğinden genel olarak emekli müşterilerinin tercih ettiği bankaların başında gelir. Eğer bağkur ve SGK borçlarınız yüzünden emekli olamıyorsanız ve diğer tüm şartlara uygunsanız Ziraat Bankası emekli olduğunuzda maaşınızı 3 yıl taşımayacağınızı taahhüt alarak, sizlere bu borç için kredi imkanı sağlamaktadır. Şimdi dilerseniz bu bankanın uyguladığı faiz oranları ve başvuru şartları hakkında da bilgiler verelim.

Ziraat Bankası BağKur Kredisi Şartları Nelerdir?

Bu krediyi almak istiyorsanız öncelikle banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi notunuzun ve kredi sicilinizin kötü olması durumunda bu işlemleri yapamazsınız. Kredi notu düşük olanlardan ziyade kredi sicilinde icralık olanlar kredi alamazlar. Çünkü bankaların sistemleri kredi sicilinize göre işlem yapacaklardır. Olumsuz olma durumunda başvurunuz ne olursa olsun hemen olumsuz yanıtını alırsınız.

|Ziraat Bankası Toki Kredisi|

Ziraat Bankası Bağkur Kredisi Faiz Oranları

Devlet bankası olmasından dolayı bu bankanın şartları diğer bankalara göre daha uygundur. Özellikle kredi almak isteyenler kredi faiz oranlarında düşük faiz ile işlem yapacaklardır. Ziraat Bankası %1.12 faiz oranı ile 60 ay vadeli olarak bu krediyi sizlere vermektedir. Ziraat Bankası banka şubelerinden yapacağınız kredi başvurusunda biriken tüm borçlarınız hesaplanacak, SGK kurumuna ödeme yapılacaktır. Bu kredilerde elinize para almazsınız. 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli verilen bağkur ihtiyaç kredisi bu limit üzeri kredi almak isteyenlere ise ipotekli olarak işlem yaptırmaktadır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Avukatlık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Şimdi sizlere alacağınız krediye göre aylık ödemeniz ne kadar olur bunun bilgisini verelim.

Kredi Tutarı Nedir?Aylık Vade?Ne Kadar Öderim?
10.000 TL60 Ay Vade244 TL
20.000 TL60 Ay Vade568 TL
30.000 TL60 Ay Vade732 TL
40.000 TL60 Ay Vade975 TL
50.000 TL60 Ay Vade1.219 TL

Bu faiz oranları 08.01.2020 tarihinde Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden alınmıştır. Siz bu krediye başvuru yapacağınız zaman banka şubelerinden veya resmi internet sitesi olan www.ziraatbank.com.tr adresinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Faiz oranları aylık olarak değişebilir.

Ziraat Bankası Bağkur Kredisi Başvurusu İçin Ne Yapmalı?

Kredi başvurusu yapmadan önce ilk olarak bağkur ve prim borçlarınızın ne kadar olduğunu öğrenmelisiniz. Bu borçları SGK internet sitesinden, SGK merkezlerinden veya e-devlet sitesinden öğrenebilirsiniz. Bu limitlerin ne kadar olduğunu öğrendiğinizde muhakkak bir form alınız.

Daha sonra evraklarınız ile birlikte en yakın Ziraat Bankası şubesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz değerlendirildikten sonra 1-2 gün içinde onay verilecek ve kullanımı yapabileceksiniz. Kredi başvuru sonucunuz sizin başvuru yaptığınız zaman bankaya verdiğiniz cep telefonuna SMS ve İleti olarak gelecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.