Uygun Banka Kredi

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

02.09.2020
12
Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi World Kart Limit Arttırma Nasıl Yapılır? Kredi kartı limitini yükseltmek isteyenler için bu sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Sizlerde eğer Yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yapacaksanız, bu bankanın limit arttırma seçenekleriyle kredi kartınızın limitini yükseltebilirsiniz. İşte detaylar…

Yapı Kredi Bankası kredi kartı kullandığınızda sizlere World özellikli bir kredi kartı verilecektir. Bu kredi kartını kullanmaya başladığınızda, belirli bir zaman sonra limitleri sizlere yetmeyecektir. Bankanın belirlediği bu limitler sizin işinizi görmüyorsa, kredi kartı limit arttırma işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilir, cep telefonunuzdan hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi world kredi kartı limit arttırma yapacaksanız, banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Her başvuru yapan kişinin maalesef limit arttırma isteği onaylanmayacaktır. Yapı Kredi Bankası, World özellikli kartınızın limitini arttırmak için öncelikle bu kartın limitlerini sonuna kadar düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Nasıl Oluşur?

Türkiye’de özellikle son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde, kart kullanımı artmıştır. Sizlerde kredi kartı kullanmak için bankaların kampanyalarına bakabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka politikalarına uygun olan ve banka sicili uygun olan kişiler, kredi kartı başvurusu yaptığında onay alabilmektedirler. Yapı Kredi Bankası, kredi kartı onayı verdiğinde limitleri sizin banka sicilinize göre verecektir. Yüksek limitli kredi kartı almak istiyorsanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Düşük limit aldığınız zamanda bu kredi kartını 2-3 ay düzenli kullanıp, limit arttırması için bankaya başvuru yapabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Garanti BBVA Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Yapı Kredi Bankası Limit Arttırma Nasıl Olur?

Yapı kredi bankası üzerinden kredi kartı limiti arttırmak istiyorsanız, birden fazla yöntemler ile bu işlemleri yapabileceğinizi söylemek istiyoruz. Bu işlemleri yapmak için kartınızın faal olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Yeni bir kart başvurusu yapacaksanız, banka size limit için yardımcı olamayacaktır. Başvuru sonrasında bankanın belirlediği şartlara göre limitiniz oluşacaktır.

Kredi kartınızın limitini yükseltmek istediğiniz zaman banka sizin kredi sicilinize bakarak işlem yapacaktır. Kredi sicili kötü olan, özellikle kendi kartını düzensiz ödeyen kişilerin limit arttırma talebi olumsuz olacaktır. Yapı Kredi Bankası WORLD kredi kartını özellikle son 3 dönemini ödemiş olmanız gerekmektedir. Eğer ben şartlara uygunum diyorsanız, bankadan, cep telefonunuzdan mesaj atarak ve internet sitesine girerek limit arttırma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kartı Limit Yükseltme

Bu işlemleri yapmak için yapı kredi bankasına kayıtlı olan cep telefonunuzdan mesaj atmanız gerekmektedir. Başka bir numaradan mesaj atarsanız, kabul edilmeyecek ve işleminiz sonuçlanmayacaktır. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girip, LİMİT yazın boşluk bıraktıntan sonra KARTINIZIN SON 6 HANESİNİ yazın yine boşluk bırakın ve AYLIK GELİR yazarak bu mesajı 4411’e gönderin. Başvuru yaptıktan yaklaşık 10 dakika içinde size sonuç mesaj olarak gelecektir. Kredi kartı limitinizin onay olması durumunda, onaylamanız için tekrardan mesaj atacaksınız. Gelen mesajı ONAY diyerek cevaplarsanız, kartınızın limiti artacak ve kullanmaya başlayacaksınız.

Müşteri Hizmetlerinden Kart Limit Yükseltme

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak hemen tuşlamalara basıp kredi kartı limit arttırma işlemlerini yapabilirsiniz. 444 0 444 numarasını aradığınızda 1-2-1 tuşlamalarına basarak, direk kart limiti yükseltme menüsüne girebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri gibi ayrıca bankanın ATM’sine ve şubesine kimliğinizle giderek de kart limitinizi arttıracağınızı söyleyebilirsiniz. Banka şubelerinde yapılan işlemler genel müdürlük onayında olacağı için biraz uzun sürebilmektedirler.

İLGİLİ YAZIMIZ  Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

İnternet Üzerinden Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Eğer hızlı işlem yapmak ve ne kadar limit alacağınızı hemen görmek istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı şubesine giriş yapabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil uygulaması veya İnternet Bankacılığı üzerinden kredi kartı limit arttırma işlemlerini yapabilirsiniz. Kredi kartı menüsüne girdikten sonra, kart limit yükseltme başvurusu tıklayarak hemen işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sonucu hemen size söylenecektir.

Sizlere yazımızda Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verdik. Sizlerde bu bankadan kredi kartı limit yükseltme işlemleri yapabilirsiniz. Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar ve Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar sayfalarına giderek, bu konular hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.