Uygun Banka Kredi

Vakıfbank Personel Alımı Başvurusu

27.05.2020
28
Vakıfbank Personel Alımı Başvurusu

Vakıfbank Personel Alımı Başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank personel iş ilanları başvurusu günleri ne zaman? Vakıfbank banka sınavları ne zaman? Sizlere bu yazımızda Vakıfbank Personel Alımı Başvurusu hakkında detaylı tüm bilgileri vereceğiz.

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, personel ilanlarını sürekli güncellemektedir. Bu bankada çalışacak olan kişiler memur statüsünde olacaktır. Sizde eğer bu güçlü kadroya katılmak istiyorsanız personel ilanlarını sürekli takip etmeniz gerekmektedir. Bankada çalışmak için öncelikle KPSS ye girmelisiniz. Burada olumlu not almanız durumunda bankanın yapacağı banka sınavlarına girecek ve daha sonra burayı da geçerseniz boş pozisyonlara başvurunuzu bırakabilirsiniz. Vakıfbank üzerinde gişe personeli alımı, memur alımı, müfettiş ve müfettiş yardımcısı alımı ile birlikte müşteri hizmetleri çağrı merkezi personeli olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank İş İlanları Başvurusu

İş ilanları başvurusu için bankanın sitesine girip oradaki kariyer bölümünden işlem yapabilirsiniz. kariyer.vakifbank.com.tr adresine giderek bu sayfada üye olup, başvurunuzu yapabilirsiniz. Personel ilanları sürekli olarak bu sayfada güncellenecektir. Boş pozisyonlarda aradığınız iş modeli yoksa oraya uyarı bırakarak sizin istediğiniz pozisyonlar açıklandığında otomatik olarak başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank iş ilanları yılın belirli zamanlarında olmaktadır. Bunun için net bir tarih yoktur. Dönem dönem olan iş başvurularında sürekli olarak güncel takip etmeniz gerekmektedir. Bu bankada çalışmak için ayrıca diğer internet sitelerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Ama sonunda yine resmi internet sitesinden başvuru yapmanızı isteyeceklerdir. Bu yüzden eğer banka personeli olmak için başvuru yapacaksanız resmi sitedeki alana girip tüm CV ve bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Vakıfbank Personel Özellikleri Nedir?

Vakıfbank personeli olmak isteyenler bazı şartlara uygun olması durumunda başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Vakıfbank’tan personel olacak adayların 30 yaşını aşmamış olması gerekiyor. Ama eğer daha önce bankalarda çalıştıysanız ve geçmiş CV’nizde bankacılık varsa boş pozisyonlara başvurunuzu yine de yapabilirsiniz. Ama eğer Vakıfbank ilk olacaksa 30 yaşını aşmamış olmanız gerekiyor. Başvuru yapacak olan erkek adayların da sorunlarından birisi askerlik durumudur. Askerlik yapılmış olması daha artı bir puandır. Ama eğer daha yapılmadıysa ertelenmesi gerekiyor.

İLGİLİ YAZIMIZ  Banka Sınavları Ne Zaman? Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru adaylarının kadın ve erkek farketmeksizin üniversite mezunu olması gerekmektedir. Başvuru sonucunu size olumlu olumsuz söyleyecektir. İşe başladığınız zaman Vakıfbank’ın başvuru yaptığınız pozisyonda en alt kademede işe başlayacaksınız.

Vakıfbank Banka Sınavları

Personel olmak için başvuru yapmanız yeterli olmayacaktır. Vakıfbank’ta çalışacak kişilerin KPSS sonrasında bankanın belirli zamanlarda yaptığı banka sınavlarına da girmesi gerekmektedir. Vakıfbank banka sınavları belirli zamanlarda yapılmaktadır. Bu sınav tarihleri de resmi internet sitesinden size gösterilecektir. Banka sınavlarına girip başarısız olursanız iş başvurunuz olumlu olsa bile başlangıcınız verilmez.

Tüm sınavları geçtikten sonra, banka sizi personel olarak işe alacaktır. Burada bir sözlü sınava gireceksiniz ve bu sınavı da geçerseniz eğitim ve seminerlere gideceksiniz. Önce eğitim alacak ve daha sonra işe başlayacaksınız. Eğitim almaya başladığınızda artık Vakıfbank personeli olarak görev almış olacaksınız.

Sizlere bu yazımızda Vakıfbank Personel Alımı Başvurusu hakkında bilgiler verdik. Vakıfbank Güncel Mevduat Faiz Oranları ve Kırmızı Kalem Yiyene Kredi Veren Bankalar sayfalarına giderek bu konular hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.