uygunbankakredi
En Uzun Vadeli “İhtiyaç Kredisi” Veren Bankalar Listesi
Rastgele Yazı

En Uzun Vadeli “İhtiyaç Kredisi” Veren Bankalar Listesi

En Uzun Vadeli “İhtiyaç Kredisi” Veren Bankalar Listesi

En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar hangileridir? Uzun vadeli ihtiyaç kredisi nasıl alınır? 60 ay kredi veren bankalar hakkınsa sizlere bilgiler vereceğiz. Ülkemizde uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren birçok banka vardır. Bu bankalar daha önce 36 ay vade ile kredi verirken şimdi 60 ay vadeli olarak kredi vermektedirler. Eğer sizde ihtiyaç kredisi alacaksanız en fazla 60 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz.

İhtiyaç kredileri, taşıt kredileri ve ipotekli krediler BDDK’nın yeni çıkardığı yasadan sonra 60 ay vadeye çıkartılmışlardır. Sizde eğer bu tarz krediler istiyorsanız alacağınız en yüksek kredi vadesi 60 aydır. Bu kredileri alabilmeniz içinde banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun olan müşteriler kredi başvurularını bankaların verdiği şekilde yapabilirler.

Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Bankalardan kredi almak istiyorsanız belirli bir müşteri grubunda olmanız gerekiyor. Kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması, kredi sicilinizde de bir sıkıntı olmaması gerekiyor. Eğer bu şartlara uygunsanız kredi başvurunuzu istediğiniz bankadan istediğiniz zaman yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük olan ve TC vatandaşı olan herkes ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirler.

İhtiyaç kredisi, ipotekli kredi, eğitim kredisi, tadilat kredisi, düğün kredisi, bayram kredisi, emekli kredisi gibi kredi çeşitleri ile müşterilere sunulmaktadır. Sizde istediğiniz bankadan bu tarz kredileri alırken en fazla 60 ay vade yaptırabilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizlere hangi bankalardan yüksek vadeli kredi alabilirsiniz bunun bilgisini verelim.

Finansbank 60 Ay Kredi Başvurusu

Bu bankadan kredi başvurusu yapmak çok kolaydır. TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz 50.000 TL’ye kadar kullandırılacak ve 60 ay vadeli olarak sizlere sunulacaktır. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa size mesaj gelecek ve mesajda gelen tutarı internet şubesi veya banka şubesinden kimliğinizle kullanabileceksiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Emeklilere Konut Kredisi Veren Bankalar 2020

Denizbank 60 Ay Kredi Başvurusu

55.000 TL’ye kadar kredi almak istiyorsanız Denizbank SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Oturduğunuz yerden ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz. Bunun için mesaj atmanız gerekiyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek KREDİM boşluk TC KİMLİK NUMARASI yazarak 3280’e mesaj atıp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredi başvurusunda bulunduktan sonra size mesaj gelecek ve kredi onayınızı size söyleyeceklerdir. Krediniz onaylanırsa en yakın banka şubesinden kimliğinizle 60 ay vadeye kadar onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

Akbank’ta 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi vermektedir. Bu krediyi alabilmeniz için bir gelirinizin olması gerekiyor. Eğer banka şubelerinden başvuru yapacaksanız bu gelir belgesi istenecektir. Ama eğer bu bankada bir hesabınız varsa Akbank Direkt üzerinden istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank direkt üzerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda krediniz onaylanırsa anında hesaba atabilirsiniz. Bu durumda gelir durumunuzu belirtmenize gerek yoktur.

Bankadan Kredi Çekemeyenlere Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Kredileri

Ülkemizde Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi almak isteyenler için 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı vardır. Bu bankadan ayrıca kredi alacaklar ipotekli kredi başvurusu yaparak 500.000 TL’ye kadar kredi alabilirler. Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren bu 3 banka diğer tüm bankalardan daha düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi başvurusunu banka şubelerine evraklarınız ile birlikte yapmanız gerekiyor. Eğer özel sektör çalışanı iseniz en az 6 aydır sigortalı olarak çalışmanız gerekiyor.

Faizsiz Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar

Uzun vadeli olarak kredi almak istiyorsanız ve faizsiz kredi almak istiyorsanız katılım bankalarından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Katılım bankaları islami şartlara göre hizmet veren bankalardır ve faiz uygulanmamaktadır. Kar payı oranı ile bireysel finansman kredisi alabilirsiniz. Bu kredilerde de geri ödeme en fazla 60 aydır. Faizsiz kredi alabileceğiniz bankalar Kuveyt Türk Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Emlak Katılım Bankasıdır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Bankacı Sergen

Merhaba Ben Sergen Ateşoğlu. Bankacıyım. Sizlere doğru bilgiler paylaşıp bilgilendirmek için buradayım. Yazılarım hakkında sormak istediklerinizi yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*