Uygun Banka Kredi

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu nasıl yapılır? Finansbank ihtiyaç kredisi almak için şartlar nelerdir? Bankanın şubeye gitmeden kredi başvurusunu nasıl yaparım? Sizlere bu yazımızda QNB Finansbank üzerinden nasıl şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler artık bankalara gitmeden bu işlemleri yapabilmektedirler. QNB Finansbank en çok ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız bankalardan birisidir. Bu banka uygun faiz oranları ve kolay kredi kullanımı sebebiyle bir çok bankadan daha çok kredi hizmeti vermektedir. Kredi başvurusu yapacağınız zaman banka müşterisi olmanız durumunda 50.000 TL’ye kadar şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank bu kredi hizmetinde diğer bankalara nazaran daha hızlı ve anında işlem yapmaktadır. Sizde eğer QNB Finansbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir.

Sizlere bu yazımızda QNB Finansbank şubeye gitmeden kredi başvurusu nasıl yapılır, nasıl onay alınır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Bir önceki yazımız olan Dosya Masrafsız Kredi Nasıl Alınır? sayfasına giderek bu krediler hakkında da bilgi albilirsiniz. Finansbank kredi başvurusu yaptığınızda dosya masrafı ödeyeceksiniz.

Finansbank Online Kredi İçin Başvuru Şartları Nedir?

Şubeye gitmeden kredi kullanacaksanız bu bankadan online kredi kullanmanız gerekmektedir. Bunun içinde bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. QNB Finansbank üzerinden online kredi başvurusu yapmak için bankanın hesabı üzerinden bir şifre oluşturmanız gerekiyor. Oluşturduğunuz bu banka şifresine göre hemen kredi kullanımı yapabilirsiniz. Kredi alacak olan müşteriler kredi notu uygun olması durumunda kredi alabileceklerdir.

Kredi notu 1200 ve üzerinde olan, banka şartları ve banka sicili temiz olan kişiler başvuru yapabilirler. Online olarak verilecek kredilerde en fazla 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Eğer diğer bankalara borçlanmanız yoksa, kredi notunuzda da sıkıntı olmaması durumunda paranızı hemen kullanabilirsiniz. Bankalardaki kredi kartı ve kredi borçları yüzünden icralık olduysanız maalesef kredi başvurusu yapamazsınız. Kredi başvurusu yapsanız bile hemen olumsuz yanıt alacak ve daha çok kredi sicilinizi düşüreceksiniz. Şimdi sizlere şartlara uygun olmanız durumunda QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu nasıl yapılır bunun bilgisini verelim.

İLGİLİ YAZIMIZ  İnşaat Tamamlama Kredisi Veren Bankalar

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır?

Yazımızın başında da dediğimiz gibi bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız, bankandan bir hesabınızın olması gerekmektedir. Kredi alacak olan kişi başvuru aşamasında internet bankacılığına girecektir. Müşteri numaranız veya TC kimlik numaranızı girip, şifrenizi tuşladıktan sonra sisteme giriş yapacaksınız. Burada başvurular menüsüne gelerek ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi sonucu size 5 dakika içinde gelecektir. Banka size kredi onayı verirse, ne kadar onay verdiğini ve kaç ay vade ile kredi kullanacağınızı gösterecektir. Bu şartları onaylıyorsanız banka kredi miktarını banka hesabınıza aktaracaktır. Eğer sorun yaşıyorsanız, internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra, online danışman ile görüşecek sorununuzu online olarak çözebilirsiniz.

Eğer bu işlemleri yapmadan kredi başvurunuzun onay alıp alamayacağını öğrenmek istiyorsanız bankanın SMS kredi sistemine başvurunuzu yaparak, ne kadar onaylı kredinizin olduğunu görebilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterlidir. Sonuç mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Eğer onay alamazsanız 45 gün sonra tekrar başvuru yapmanız gerekecektir.

Sizlere bu yazımızda QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verdik. İnternetten, Anında, Online Kredi Veren Bankalar ve Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar (Online) sayfalarına giderek diğer bankaların da kredi başvuru aşamalarını öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olmanız halinde hemen onay verilecektir. Alacağınız tüm kredilerde 60 ay vadeli kredi kullanacak ve 3 ay erteleme imkanından faydalanabileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.