Uygun Banka Kredi

Kredi Çekemiyorum Bana Acil Kredi Lazım

Kredi Çekemiyorum Bana Acil Kredi Lazım

Kredi Çekemiyorum. Bana Hemen Acil Kredi Lazım diyenler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere hangi yollarla kredi alabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Bankalardan kredi alabilmeniz için öncelikle bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi notu düşük olmaları durumunda kredi alamayacaklardır. Bunun sebebi ise daha önceki banka çalışmalarınız olabilir. Kredi sonucu olumsuz olan müşteriler ise hangi yöntemler ile borç para bulabilirim araştırmasına girmektedir.

Acil para ihtiyacınız olduğu zaman ilk adres BANKALAR olmuştur. Bu durum haricinde para bulma yöntemlerinde sıkıntı yaşamamanız için sizlere uyarılarda bulunmak istiyoruz. Özellikle senetle para veren ve kredi çıkartılır gibi ilanlara başvuru yaparken her firmaya inanmamanızdır. Çünkü bu firmalar sizden ön ödeme altında para alıp kredileri çıkartamamaktadırlar. Verdiğiniz paralarda havaya gider ve geri alamazsınız. Bu sıkıntı haricinde bankalardan kredi notu düşük olsa da kredi alabiliyorsunuz. Şimdi sizlere bu bankalar hangileridir, nasıl başvuru yapabilirsiniz bunun hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Kredi Çekemeyenlere Hemen Kredi Veren Bankalar

Bu bankalardan kredi almak istiyorsanız öncelikle daha önce bir banka çalışmanız olmalı ve icralık bir sıkıntınızın olmaması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 18 yaşından büyük olmaları durumunda ve kredi notu düşük olmaları durumunda başvurularını Aktifbank, Fibabanka ve Burgan Bank gibi bankalardan yapabilirler.

Kredi müşterisi eğer emekliyse maaş aldığı banka şubesine gidip ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi alabilirsiniz. Emekliler için en uygun kredi veren bankalar Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank olarak bilinmektedir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra aynı gün kredi sonucunuzu da öğrenebilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Dosya Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

Eğer bankalardan kredi notunuz düşük diye para alamıyorsanız verdiğimiz bankalardan başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kredi alamayanlar için kefille ve ipotekle kredi başvuruları yapmaları da mümkündür.

İpotek Vererek Kredinizi Güçlendirin

İpotekli krediler genel olarak bankaların ihtiyaç kredisi limiti yetmeyen veya kredi notu yüzünden kredi alamayanlar için uygun olan bir kredi kampanyasıdır. İpotek olarak ev, daire, yazlık, dükkan, arsa, tarla ipoteği verip kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden ayrıca araç ipotekli kredi çekebilirsiniz. Bu kredilerde kredi notu düşük olsa da başvuru yapabilirsiniz.

İpotek olarak eğer gayrimenkul verirseniz bu gayrimenkulün ekspertiz değeri üzerinden kredi alabilirsiniz. Ekspertiz değerinin %50 ile %75 arasında bankalar kredi vermektedir. Bu kredileri alabilmeniz için gelir belgesiz kredi alma imkanınız yoktur. İpotekli kredilerde limit sizin gelirinize göre verilmektedir.

Ev Hanımıyım Kredi Çekemiyorum

Ev hanımları kredi almak için öncelikle kredi notunun daha önceden oluşması gerekiyor. Bir bankadan daha önce kredi kartı veya kredi kullandıysanız ve bu ürünlerin ödemelerini düzenli yaptıysanız kredi başvurunuz olumlu olabilir. Ev hanımı olan kişilerin sigortaları olmadığı için gelir belgesiz kredi başvurularında bulunması gerekiyor. Denizbank, Akbank, İş Bankası gibi bankalardan internet ve SMS üzerinden başvuru yaparak kredi onayını almanız gerekiyor. Direk bankaya giderek başvuru yaparsanız sigortanızın olmadığı için kredi alamazsınız.

Acil Kredi Veren Bankalar 2020

Eğer banka şartlarına uygun müşteriyseniz de hemen aynı gün kredi alacağınız bankalar vardır. Hatta bu bankalardan dakikalar içinde başvurunuzu yapıp aynı dakika içinde hesaba atabilirsiniz. Acil kredi sadece ihtiyaç kredileri için verilmektedir. Acil kredi başvurusu yapacak olan kişiler için başvuru yapılacak bankalar şunlardır.

  • Denizbank Kredi
  • Akbank Direkt Kredi
  • Yapı Kredi Bankası Kredi
  • Garanti BBVA Kredi
  • Odeabank Kredi
  • Ziraat Bankası Kredi
  • Vakıfbank Kredi
  • Fibabanka Kredi
  • ING Kredi
  • TEB Kredi

Bu bankalardan acil para ihtiyaçlarınızda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Acil kredi için sizlere bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize sorabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  İnşaat Tamamlama Kredisi Veren Bankalar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.