Uygun Banka Kredi

2020 İş Bankası Mevduat Faiz Oranları

22.06.2020
24
2020 İş Bankası Mevduat Faiz Oranları

İş Bankası Mevduat Faiz Oranları her yıla oranlar yeniden güncellenmektedir. İş Bankası üzerinden mevduat hesabı açacaksanız sizde bu bankanın özel olarak uyguladığı faizlerle para kazanabilirsiniz. İş bankası mevduat faizi nedir, iş bankası mevduat hesabı nasıl açılır sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Para yatırımı yapmak isteyen müşterilerin en çok tercih ettikleri yatırım türü bankaların mevduat hesaplarıdır. Mevduat hesaplarınızın üzerinden kendi paranızı yatırarak paranıza faiz işletebilir ve günlük, aylık, yıllık olarak bankalardan para kazanabilirsiniz. Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan birisi de İş Bankası olmaktadır. Banka sürekli güncel faizlerle müşterilerine yeni kampanyalar hazırlar. Sizde eğer paranıza para katmak ve yatırımınızı bu şekilde yapmak istiyorsanız İş Bankası üzerinden mevduat faizi hesabı açarak işlem yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere bu yazımızda İş Bankası üzerinden verilen mevduat faiz oranları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bir önceki yazımız olan En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar sayfasına giderek diğer bankaların da faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Mevduat Faiz Oranları Nedir?

İş Bankasının birden fazla mevduat hesap çeşidi vardır. Öncelikle bu bankadan yüksek faizlerle mevduat hesabı açmak istiyorsanız bu bankanın hoş geldin faizinden yararlanmanız gerekmektedir. İş Bankası ilk defa hesap açan müşterilerine yüksek faizle işlem yapmaktadır. Banka hesap açtırmak isteyenlere istedikleri vade ile ve istedikleri limit ile işlem yapmaktadır. Herhangi bir limit ve vade sorunu yoktur. İsterseniz günlük, isterseniz aylık, isterseniz yıllık bu bankadan hesap açabilir ve yatırımlarınızı o şekilde yapabilirsiniz.

Bankanın müşterilere uyguladığı yüksek faiz oranı %18 civarındadır. Bu faiz oranı ile hesap açmak içinde internet ortamından başvuru yapmanız gerekiyor. Bu bankada bir hesabınız varsa ve daha önce mevduat hesabı açtırmadıysanız internet bankacılığını kullanarak veya İŞ CEP uygulamasını kullanarak hemen mevduat hesap başvurusu yapabilirsiniz. Online olarak size yatıracağınız paradan günlük ve aylık ne kadar kazanacağınızı da söyleyeceklerdir. Ama eğer internet ortamından değil, banka şubelerinden hesap açacaksanız bankanın %8 civarında düşük faizle işlem yapacağını da söylemek istiyoruz. Bankadan hesap açtırmak isteyen ve yüksek paralar yatırmak isteyen müşteriler ise banka personeli ile görüştükten sonra genel müdürlük üzerinden kendilerine özel faiz oranı da alabilmektedirler. Genellikle milyon üzeri para yatıran müşterilere bankalar yüksek faiz oranları ile mevduat hesabı açtırmaktadır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Enpara Mevduat Güncel Faiz Oranları

İş Bankası Vadeli Mevduat Faiz Oranları ve Başvuru Şartları 

Bu bankadan yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için en fazla 3 yıllık bir yatırım söz konusudur. 3 yıl sonrasında banka sizlere yüksek faizle işlem yapmayacaktır. İş Bankası üzerinden vadeli hesap açtırmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir, bankaya gitmeden güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız da www.isbank.com.tr adresine giderek burada faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

TL üzerinden bir hesap açtırmak istiyorsanız Banka ATM’sinden, Müşteri hizmetlerinden ve internet bankacılığından teklifler alabilirsiniz. Bu sistemler üzerinden sizlere özel faiz kampanyaları verilecektir. Özellikle daha önce bu bankadan işlem yapan müşteriler, kredi ve kredi kartı kullanan kişiler daha uygun faiz oranları ile vadeli hesap açtırabilmektedirler.

İş Bankası TL hesabı haricinde Altın hesabı da müşterilerine sunmaktadır. Yastık altında biriktirdiğiniz ve çalınmasından korktuğunuz altınları bankanın altın hesabına yatırarak gram olarak yükseltebilirsiniz. Altın hesabı açmak içinde banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Bankadan altın hesabı açacak olan kişiler en az 10 gram bankaya altın yatırması gerekmektedir.

İş Bankası üzerinden verilen mevduat faiz oranı hakkında sizlere bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler bu vadeli hesabı açarak kendi paralarına para katabilmektedirler. Bir önceki yazımız olan ve bu bankadan fazla faizle işlem yapan Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları Nedir? sayfasına giderek bu mevduat hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.