Uygun Banka Kredi

En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar

25.04.2020
29
En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar

En Yüksek mevduat faizi veren bankalar hangileridir? Mevduat faizi araştırması nasıl yapılır? Yüksek mevduat veren bankaların faiz oranları nedir? Sizlere yazımızda ülkemizdeki bütün bankaların mevduat faizleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Parası olan ve para yatırımı yapmak isteyenler bankaların mevduat hesaplarından para kazanabilirler. Bankalardaki konut kredilerine yatırım yapan kişiler son zamanlarda mevduat faizlerine eğilimi olduğunu görmekteyiz. Bankalarda kendi aralarındaki rekabetten ötürü yeni gelen müşterilerine yüksek faizlerle mevduat imkanı vermektedir.

Bankalardan yüksek mevduat faizi almak istiyorsanız bu bankadan hoş geldin faizi adı altında verilen e-mevduat hesabına başvuru yapmanız gerekmektedir. Hoş geldin faizleri her bankaya göre ayrı faiz oranları ile verilmektedir. Sizde bu bankalardan hoş geldin faizi alarak paranıza para katabilir ve yüksek faiz ile çok paralar kazanabilirsiniz. Yaptığınız yatırımlarda günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizlere en yüksek mevduat faizi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankaların Listesi

Türkiye’de bulunan her bankanın kendine özel mevduat kampanyaları vardır. Eğer yüksek yatırımlar yapacaksanız bankalardan kendi paranıza özel faiz oranı alabilirsiniz. Aşağıdaki bankaların mevduat faizleri internet üzerinden alınmış ve hoş geldin faizi olarak geçmektedir. Bu bankalardaki faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız ilk defa o bankadan mevduat hesabı açtırmanız gerekmektedir.

  • Aktifbank N-Kolay Mevduat Faiz Oranı %22.15 olarak bilinmektedir. Bu bankadan yıllık işlem yapabilirsiniz.
  • Fibabanka Kiraz Hesap Mevduat Faiz Oranı %20.00 olarak bilinmektedir.
  • Alternatif Bank VOV Hesap Mevduat Faiz Oranı %21.00 olarak bilinmektedir. Bu bankadan da haftalık, yıllık işlem yapabilirsiniz.
  • Burgan Bank e-mevduat Faiz Oranı %19.00 olarak bilinmektedir. İnternet üzerinden bu faiz oranını alabilirsiniz.
  • ING E-vadeli Turuncu hesap mevduat faiz oranı %19.00 olarak bilinmektedir. Hoş geldin faizi olarak müşterilere sunulmaktadır.
İLGİLİ YAZIMIZ  Burgan Bank Mevduat Faiz Oranları Nedir?

Aktifbank Mevduat Hesabı Başvurusu

Ülkemizde yeni açılan bankalardan birisi olan Aktifbank üzerinden uygun faiz oranları ile yatırım yapabilirsiniz. www.nkolay.com sitesine girerek mevduat faizlerine bakabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Aktifbank açtığınız hesaplar üzerinden herhangi bir işlem ücreti almayacaktır. Ayrıca bankadan daha önce kredi başvurusu yaptıysanız size özel faizlerle işlemler yapılacaktır. Yatırımlarınızı haftalık, günlük ve aylık olarak yapabilirsiniz.

Burgan Bank E-Vadeli Mevduat Hesabı Başvurusu

Burgan Bank üzerinden de e-vadeli mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. 32 günlük olarak verilen yüksek faiz için hoş geldin kampanyasına katılmanız gerekiyor. Ayrıca hesap açılış işlemlerini internet üzerinden yapmalısınız. www.burganbank.com.tr adresine girerek kolay bir şekilde başvurunuzu bırakabilirsiniz. Günlük, haftalık, yıllık paketler halinde para yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz.

Fibabanka Kiraz Mevduat Hesabı Başvurusu

Son yıllarda özellikle TV reklamlarında da sürekli olarak gördüğümüz Fibabanka kiraz hesap yüksek mevduat faizi veren banka kampanyalarından birisidir. Kiraz hesap başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya internet sitesi üzerinden formu doldurup başvurunuzu bırakabilirsiniz. Eğer yüksek limitli para yatırımı yapacaksanız bankanın şubelerini arayarak özel fiyat alabilirsiniz. Yüksek yatırım yapanlar için bankalar uygun faizlerle işlem yaptırmaktadır.

Sizlere bu yazımızda En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer mevduat yatırımı yapmak istiyorsanız iyi araştırma yapmalı, kulaktan dolma bilgiler ile bankalara giderek yatırım yapmamalısınız. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz. Bir diğer yazımız olan En Avantajlı Kredi Kartı Veren Bankalar ve Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar sayfalarımıza giderek bu konular hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.