Uygun Banka Kredi

Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar 2020 (Hemen Al)

Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar 2020 (Hemen Al)

Düşük Faizli Konut Kredisi nasıl alınır? Düşük faizle konut kredisi veren bankalar hangileridir? Başvuru şartları nelerdir?

Ülkemizde kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden sürekli güncel faiz kampanyaları yapılmaktadır. Bu bankalardan sizde kredi başvurusu yapacaksanız ve faiz araştırması yapıyorsanız bilmeniz gerekenleri sizlere sunacağız. Kamu bankaları ülkemizde en düşük faizle kredi veren bankalardan birisidir. Konut kredisi içinde bu bankaları tercih edebilirsiniz. Bir bankadan kredi alabilmeniz için o bankanın şartlarına uygun kredi müşterisi olmanız gerekiyor. Daha sonra uygunluğunuz onay alırsa evraklar ile konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredisi gerekli evraklar yazımızı okuyarak evraklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bankalar devamlı bir birleri ile yarış içindedirler. Sizde eğer bankaların bu yarışlarından faydalanmak istiyorsanız sürekli kontrol etmeniz ve araştırmanız gerekir. Çünkü bankaların kredi faiz oranları günlük olarak da değişebilir. Şimdi sizlere bizim araştırmalarımıza göre kredi şartları uygun olan müşterilerin hangi bankalardan düşük faizle konut kredisi alabileceklerini söyleyeceğiz. İşte detaylar.

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi

Son yapılan faiz indirimlerinden sonra ziraat bankası üzerinden maaş alıyorsanız %0.99 faiz oranları ile konut kredisi alabilirsiniz. Bu krediyi 500.000 TL’ye kadar kullanımlarda geçerlidir. Banka şartlarına uygun müşteriler ayrıca en az 6 ay sigortalı olmaları ve bu bankadan maaş almaları gerekmektedir. Eğer bu bankadan maaş alan bir müşteri değilseniz yine ülkedeki en uygun faizlerle konut kredisi alacağınız bir bankaya başvuru yapacaksınız. Ziraat Bankası şubelerine evraklarınız ile yaptığınız başvuru 2 iş günü içinde sonuçlanacak ve alacağınız eve ekspertiz gönderilecektir. www.ziraatbank.com.tr adresinden güncel konut kredisi faizlerini kontrol edebilir ve faiz hesaplaması yapabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  2020 İş Bankası Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası

Son faiz güncellemelerinden sonra Ziraat Bankası gibi Vakıfbank’ta konut kredisi faizini aynı şartlar olmak kaydıyla %0.99 olarak belirlemiştir. Eğer bu bankadan maaş alan müşteriyseniz kredi başvurunuzu banka şubelerinden kolayca yapabilir ve uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Uygun faiz oranlarından faydalanmak isteyenler bu bankadan maaş almak durumundadır. Bu banka müşterisi olmayan kişiler içinde Türkiye’deki en uygun faizle kredi veren bankalardan birisidir Vakıfbank. Bu sebeple sizde evraklarınızı tamamlayıp kredi başvurusu için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Eğer özel sektör çalışanı iseniz en az son 6 ay sigortanızın yatması toplam çalışma sürenizin de sigortalı olarak 1 sene ve üzerinde olması gerekiyor. Vakıfbank üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda eğer emekli maaşı alıyorsanız emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız şart olacaktır.

Halkbank Mutlu Evim Konut Kredisi

%0.99 faiz oranı ile kredi veren bir diğer bankada Halkbank’tır. Ülkemizdeki 3 kamu bankasından biri olan bu banka konut kredisi için anlaşma yapmış ve banka maaş müşterisi olan herkese uygun faizle 500 bin liraya kadar konut kredisi vermektedir. Kredi şartları uygun olan ve son 6 ay aynı iş yerinde çalışan kişiler başvurularını banka şubelerinden yaptıklarında anında sonuç alabileceklerdir.

Bu 3 banka ülkede en uygun faizle kredi veren bankalardır. Sizde bu bankaların haricinde ayrıca Garanti BBVA, ICBC Bank, Akbank, Denizbank, İŞ Bankası, Yapı Kredi Bankası, Fibabanka, ING konut kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Her bankanın özellikle kendi maaş müşterilerine özel kampanyaları vardır. Bu kampanyaları ve size özel fırsatları öğrenmek istiyorsanız maaş aldığınız banka şubesi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Konut kredisi alırken şartları hakkında daha detaylı bilgiler istiyorsanız tıklayınız. Bu sayfada tüm bilgileri sizlere aktardık. Sizlerde bankalardan konut kredisi alacağınız zaman tüm bankaların oranlarını banka şubelerinden aldığınız faiz oranları ile hesaplayınız. İnternet üzerinde verilen faiz oranları günlük olmayabilir.

İLGİLİ YAZIMIZ  Öğrenciye Kredi Veren 6 Banka (Hemen Al)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.