Uygun Banka Kredi

Dosya Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

Dosya Masrafsız Kredi Nasıl Alınır?

Dosya Masrafsız Kredi Nasıl Alınır? Dosya masrafsız kredi veren bankalar hangileridir? Dosya masrafsız kredi almak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda dosya masrafsız kredi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi almak istediğiniz zaman belirli masraflar vardır. Dosya masrafı da sizin aldığınız kredilerde ödediğiniz bir paradır. Bu para genellikle sizin kredinizden kesilmektedir. Hangi bankadan kredi alırsanız alın, bu kredilerde dosya masrafı ödemeniz gerekmektedir. Eğer bu masrafı ödemek istemiyorsanız bazı bankaların kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Her bankanın bazı şartlarına uygun olmanız durumunda Dosya masrafı ödemeden kredi kullanabiliyorsunuz. Sizlere şimdi bu yazımızda dosya masrafız kredi veren bankalar ve başvuru aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Dosya Masrafsız Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin öncelikli olarak bilmesi gereken bankalardaki politikalara uygun olmaları durumunda onay alacaklarıdır. Kredi notunuz ve kredi siciliniz eğer uygunsa bu bankaların verdiği dosya masrafsız krediler için bir başvuru yapacağınız anlamına gelmektedir. Çünkü kredi başvurusu sonrasında değerlendirmeye girecek ve bu değerlendirme sonucunda sizlere anında kredi imkanları verilecektir. Bankalardaki borçlarınız yüzünden eğer kara listede olduysanız dosya masrafsız kredi başvurusu yapamazsınız. Bunun için sizlere Kredi Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı sayfamıza gitmenizi ve buradaki yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Türkiye’deki bir çok banka, kredi verdikleri zaman dosya masrafını peşin olarak kesmektedirler. Dosya masrafsız krediler almak istiyorsanız, internet kredilerine başvuru yapmanız veya bankaların sizden istedikleri şartlara uygun olarak kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Bazı müşteriler için kredi verdikten sonra iki tane fatura ödeme talimatı verdiğinde veya emekli ise emekli maaşını bankaya taşıdığında dosya masrafı alınmayacağı gibi kampanyalar vardır. Ayrıca ülkemizde bulunan dijital bankalardan da, şubesiz işlem yapacağınız için dosya masrafı olmadan kredi kullanabilirsiniz. Aktifbank, Enpara.com, CepteTEB gibi online kredi veren ve online bankacılık işlemleri yapan bankalardan masrafsız kredi alabilirsiniz. 

Enpara.com Dosya Masrafsız Kredi Başvurusu 

Enpara.com üzerinden de dosya masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka QNB Finansbank ortaklığında kurulan bir dijital bankadır. Bu sebeple bankanın kredi şartları diğer bankalara nazaran daha kolay sonuçlanmaktadır. İnternet üzerinden 50.000 TL’ye kadar kullanılan bu kredilerde 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Banka yapacağı tüm bankacılık işlemlerinden hiç bir masraf almamaktadır. Sizde eğer kredi başvurusu yapacaksanız bu bankanın müşterisi olmasanız bile internet sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen değerlendirilip kredi onayını alabileceklerdir.

İLGİLİ YAZIMIZ  Ağır Vasıta Kredisi 2020 (Otobüs-Kamyon-Tır)

Ziraat Bankası Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi 

Türkiye’nin en köklü bankası olan ve 100 yıldan fazladır ülkemizde hizmet veren kamu bankası Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinde bazı müşterilerine dosya masrafsız acil kredi imkanı sunmaktadır. Bu bankadan hem dosya masraflı hem de dosya masrafsız kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Dosya masrafsız kredi için bankadan maaş almanız şartı ile birlikte en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka 25.000 TL’ye kadar olan kredilerde dosya masrafı almamaktadır. 60 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanmanız mümkündür.

CepteTEB İhtiyaç Kredisi Masrafsız Veriyor

CepteTEB üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi notunuzun 1400 ve üzerinde olması durumunda banka 50.000 TL’ye kadar online kredi verecektir. Enpara.com bankası gibi CepteTEB bankası da TEB bankasının kurduğu bir dijital bankadır. Sizde bu bankadan hemen kredi başvurusu yaparak anında masrafsız krediler kullanabilirsiniz. Tatil kredisi, emekli kredisi, eğitim kredisi, bayram kredisi gibi birden fazla kredi çeşidi ile birlikte sizlere kredi imkanları verilmektedir. Resmi internet sitesi üzerinden veya mobil uygulama ile birlikte kredi başvurusu yapabilirsiniz. TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu (Hemen Onaylansın) sayfasına giderek bu bankanın TEB üzerinden kredi kampanyası hakkında bilgilerini öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Dosya Masrafsız Kredi Başvurusu

İş Bankası üzerinden dosya masrafsız kredi başvurusu yapacaksanız banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Bu bankadan her türlü kredi başvurununuz için dosya masrafsız olarak özel kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. İş Bankası dosya masrafsız kredi başvurusu yapacak olan müşteriler başvuru esnasında bu kredi için dosya masrafı yapıp yapmayacağını belirlemesi gerekmektedir. İş Bankası 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde müşterilerden dosya masrafı almadan kredi kullandırmaktadır. Banka kredi kullandırırken, dosya masrafsız krediler için yüksek faizler ile işlem yapacaktır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Devlet Destekli - Hayvancılık Kredisi

Sizlere bu yazımızda dosya masrafsız kredi başvurusu nasıl yapılır ve hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini verdik. Eğer bu bankalardan hızlı kredi almak istiyorsanız yazımızın başında da belirttiğimiz gibi sizlerin kredi başvuru şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Bir önceki kredi yazımız olan Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar sayfasına giderek bu krediler hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.