Uygun Banka Kredi

Denizbank Kurtaran Hesap Açmak İstiyorum?

Denizbank Kurtaran Hesap Açmak İstiyorum?

Denizbank Kurtaran Hesap Açmak İstiyorum? Denizbank kurtaran hesap nasıl açılır? Denizbank kurtaran hesap nedir? Denizbank kurtaran hesap ödemesi ATM’den yapılır mı? Sizlere bu yazımızda Denizbank’ın kendi müşterilerine verdiği kurtaran hesap hakkında bilgiler vereceğiz.

Denizbank hesabı olan müşteriler KMH yani uzun adıyla kredili mevduat hesabı açtırdıklarında bankanın kampanyası olan kurtaran hesap hakkında bilgiler görmektedirler. Eğer sizde bu bankada bir hesabınız varsa ve hesabınıza artı para almak istiyorsanız Denizbank Kurtaran Hesap başvurusu yapmanız gerekiyor. Her başvuru yapan kişinin de bu hesabı alacağını söyleyemeyiz. Bu hesabı onaylatmak için bazı şartlar vardır. Bu şartlar dahilinde işlem yapabilirsiniz.

Denizbank Artı Hesap Almak İçin Şartlar Nelerdir?

Denizbank Artı hesap veya bir diğer adıyla Kurtaran hesap açmak istiyorsanız banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu yaptığınız gibi bu bankadan da artı hesap kullanacak olan kişiler banka şartlarına uygun olmaları durumunda onay alacaklardır. Bankalarda kredi notunuz düşük ve icralık olarak ödemeleriniz varsa kurtaran hesap onayı alamazsınız. Ama eğer düzenli olarak borçlarınızı ödüyorsanız bu bankadan da borç para almış gibi ek hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Özellikleri Nelerdir?

Denizbank kurtaran hesap her bankanın kendi artı parasında olduğu gibi kendine özel özellikleri vardır. Öncelikle bu hesabı açmak istiyorsanız oturduğunuz yerden işlem yapabilirsiniz. SMS atarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu hesaplar sizin hesabınıza ek olarak verilecektir. Eğer hesabınızda artı para olarak bir limit varsa bu para kurtaran hesaptır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Bayram Kredisi Veren Tüm Bankalar (Faizsiz-Faizli)

Aslında bu para Denizbank üzerinden kredi alan kişilere ve maaş alan müşterilere mağdur olunmaması için verilmektedir. Kredi taksiti kadar bankadan bu hesap için başvuru yapabilirsiniz. Ama ayrıca banka hesabı olan kişilerde bu hesap için başvuru yapabilmektedirler. Sizlerde bu hesabı aldıysanız kullandığınız parayı 12 ay vadeye böldürerek ödeyebilirsiniz. Normal şartlarda kullandığınız parayı 30 gün sonra ödemeniz gerekmektedir. Para kullanımını ise internet bankacılığı üzerinden yapabilir veya ATM’lerden nakit olarak çekebilirsiniz. Kurtaran hesap nakit avans gibi tüm ödemelerinizde kullanacağınız bir paradır.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvuru

Denizbank kurtaran hesap kullanmak istiyorsanız bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Banka müşterileri yani hesabı olan kişiler bu hesap için başvuru yapabilirler. İlk olarak sizlere SMS ile kurtaran hesap başvurusu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip KURTARAN TC KİMLİK yazarak 3280’e gönderirseniz başvuru yapmış olacaksınız. 5 dakika içinde sonuç değerlendirilecek ve size sonuç söylenecektir. Eğer onay alırsanız hesabınıza bu limit tanımlanır.

Eğer mesaj atarak bu işlemleri yapmak istemiyorsanız müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 800’ü arayabilir veya Denizbank Mobil uygulamasına giriş yaparak kurtaran hesap başvurusu yapabilirsiniz. Banka kurtaran hesap başvurusu yapıldıktan sonra onay verildiğinde internet bankacılığı üzerinden ne kadar onay aldığınızı da görebileceksiniz. Banka şubelerinden de kurtaran hesap başvurusu yapılmaktadır.

Denizbank Kurtaran Hesap Taksitli Yapma

Denizbank kurtaran hesap kullanan müşterilerin limiti kadar yaptıkları harcamalarda isterlerse taksitli olarak kullanabilirler. Yaptığınız harcamaları veya çektiğiniz parayı 12 ay vadeye kadar taksitle yapmak için çekme esnasında veya harcama esnasında bu seçeneği seçmeniz gerekmektedir. Eğer bir şey seçmez veya işaretlemez iseniz 1 ay sonra sizden bu parayı ödemeniz istenecektir.

Denizbank Acil Durumda Anında Para Özelliği

Denizbank müşterileri acil para desteğinden de faydalanabilirler. Bu para özelliği ile birlikte 15.000 TL’ye kadar işlem yapabilir ve hesabınıza yükleyebilirsiniz. Denizbank üzerinden acil para başvurusu yapmak için ANINDA TC KİMLİK yazarak 3280’e mesaj gönderebilirsiniz. Kredi onayı alırsanız bu para hesabınıza yatacak ve kurtaran hesap gibi kullanabileceksiniz. Bu parayı alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler bankalardan işlem yapamazlar. Düzgün müşteri grubunda olan kişiler Denizbank’ın bu kampanyasından faydalanabilirler.

İLGİLİ YAZIMIZ  Arsa Kredisi Veren Bankalar (İmarlı-İmarsız)

Denizbank Kurtaran Hesap Kapatma 

Denizbank kurtaran hesap Kapatma yapmak isteyenler ise borç olmaması durumunda istedikleri zaman bu işlemleri yapabilirler. Eğer kurtaran hesabınızda borç yoksa müşteri hizmetlerini arayarak veya internet bankacılığını kullanarak bu hesap kapatma işlemlerini yapabilirsiniz. Kesin ve garanti işlem yapmak istiyorsanız 0 850 222 0 800 arayabilir veya size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Yalnız borcunuz varsa banka işleme alacak ve siz borcunuzu ödedikten sonra hesap kapatılacaktır.

Denizbank Kurtaran Hesap Limit Arttırma

Denizbank kurtaran hesap limit arttırma işlemleri içinde düzenli kullanıma devam ediyorsanız internet bankacılığı üzerinden işlem yapabilirsiniz. Denizbank internet bankacılığında başvurular bölümünde kurtaran hesap limit arttırma yerine girerek arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Eğer başvurunuz kabul olursa ne kadar limit arttığının size mesajı gelecektir. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya bankaya giderek de bu işlemler için başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Ödemesi ATM Yapılır mı?

Denizbank kurtaran hesap ödemesi ATM üzerinden kartlı veya kartsız seçenekler ile yapılmaktadır. Burada hesabınıza parayı yatıracaksınız. Eğer kartsız Denizbank ATM’sinden para yatıracaksanız hesap numaranıza para yatırabilirsiniz. Ayrıca diğer bankaların hesaplarından internet üzerinden EFT yaparak da işlem yapabilirsiniz. Bunun için kendi IBAN numaranıza para göndermeniz yeterlidir. Hesabınız eksi ise banka hesabınıza yatan para ile borcunuz otomatik ödenecektir.

Denizbank Kurtaran Hesap Şikayet

Denizbank kurtaran hesap şikayet genellikle limit arttırma ile alakalıdır. Bankalar ilk verdikleri limitlerin üzerinde kişilere kurtaran hesap yapmak istememektedir. Özellikle forum siteleri ve ekşi platformunda bunun gibi birçok şikayet görebilirsiniz. Sizinde bu banka ile ilgili şikayetleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Denizbank Kurtaran Hesap Açmak İstiyorum hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan bu hesabı şartlara uygun olduğunuzda açabilirsiniz. Denizbank Güncel Mevduat Faiz Oranları sayfamıza giderek bu bankanın mevduatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Vakıfbank Güncel Mevduat Faiz Oranları

Öğrencilere Kredi Kartı Başvurusu Yapalım

Senetle Kredi & Borç Para Veren Yerler 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.