Uygun Banka Kredi

Çalışmayanlara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çalışmayanlara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar hakkında araştırmalarımız sonucu size en uygun kredi alabileceğiniz bankaları listeledik. Gelir belgesi olmayan, çalışmayanlar, sigortası olmayanlar, öğrenciler bankalardan sadece ihtiyaç kredisi alabilirler. Konut kredisi veya taşıt kredisi alacaksanız bir gelir belgelemeniz gerekiyor.

İhtiyaç kredisinde eğer sigortasız ve çalışmayan kişiler kredi talebinde bulunacaklarsa bankaların belirlediği limitlerle online kredilere başvuru yapabilirler. Bu krediyi de almak için banka politika şartlarına uygun müşteri grubunda olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun olmayan müşterilerin başvuruları direk olumsuz olarak kayıtlara geçecektir.

Dilerseniz şimdi sizlere başvuru şartları ve hangi bankalardan ne kadar kredi alabilirsiniz bunun bilgisini verelim. Bir önceki yazımız olan Borç Kapatma Kredisi hakkında bilgi almak içinde yazımızın bulunduğu sayfaya gidebilirsiniz.

Çalışmayanlara Kredi Nasıl Alınır?

Çalışmayan ve kredi kullanmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek başvuru yapmamaları gerekiyor. Bankanın yöntemleri sms veya internet üzerinden kredi başvurusu yapması gerekir. Eğer bir banka şubesine gidip ben çalışmıyorum kredi istiyorum derseniz banka size kredi vermez. Bu krediyi alabilmeniz içinde banka kredi notunuzun en az 1300 ve üzerinde olması gerekiyor.

Kredi notu yüksek olan ve kredi sicilinde sıkıntı olmayan kişiler bu başvuruları yapabilirler. 18 yaşından büyük her TC vatandaşı kredi başvurusunu yapabilir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra değerlendirmeye alınacak ve sonuç olumlu olma durumunda da kredinizi kullanacaksınız. Çalışmayanlara ve Sigortasız olanlara kredi veren bankalar Akbank, Denizbank, Aktifbank NKolay Kredi, Enpara, TEB, CepteTEB, QNB Finansbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Fibabanka’dır. Sizde bu bankalardan gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Fibabanka Konut (EV) Kredisi Başvurusu

Denizbank Çalışmayana Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi limiti 55.000 TL olan bu bankadan başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına KREDİM yazın boşluk bırakın ve TCKİMLİK numaranızı yazın 3280’e gönderin. Bu şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi banka şubesinden kimliksiz kullanabilirsiniz. Aldığınız ihtiyaç kredisi 60 ay vadeye kadar bölebilirsiniz.

QNB Finansbank İşsizlere Kredi

Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atın. 5030’a mesaj attıktan sonra kredinizin sonucu size bildirilecektir. Onaylanan kredinizi banka şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden anında kullanabilirsiniz. Kredi limiti 50.000 TL vade ise en fazla 60 ay olarak belirtilmiştir.

Akbank İşsizlere Kredi

Akbank 40.000 TL’ye kadar anında kredi vermektedir. Yalnız eğer sigortanız yoksa bu krediyi sadece Akbank Direkt üzerinden kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat internet şifreniz ile giriş yaparak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredi için imza, evrak, belge, kefil istenmez ve anında hesabınıza atılır.

Aktifbank N-Kolay Kredi Başvurusu

Aktifbank üzerinden N-Kolay kredi almak istiyorsanız kredi notunuz düşük olsa bile 30.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. Aktifbank resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onay alırsanız banka sizin adresinize gelecek ve adresinizde kredinizi kullandıracaklardır. Bu bankanın kredi faizleri diğer bankalarından biraz fazladır. Bu yüzden bu krediyi aldığınızda yüksek taksitler ödeyebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi  (Hemen Başvur)

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.