Uygun Banka Kredi

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalardan Başvuru Yapmak Lazım?

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalardan Başvuru Yapmak Lazım?

Borç Temizleme Kredisi ile Borç kapatma kredileri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bankalarda kredi aldığınız zaman belirli dönemlerde ödemelerini yapmaktasınız. Bu sadece kredi için değil kredi kartı içinde geçerli bir yöntemdir. Eğer sizde bir bankadan kullandığınız kredi ve kredi kartı ürünlerini ödemekte zorlanıyorsanız veya çok borcunuz var ve her bankadaki tüm borçlarınızı tek bir yere toplamak istiyorsanız borç kapatma kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Bu krediler ihtiyaç kredisi adı altında verilmektedir.

 • Borç kapatma kredisi
 • Borç transfer kredisi
 • Borç yapılandırma kredisi
 • Kredi kartı borçlarını kapatma kredisi
 • Tüm banka borçlarını kapatma kredisi

Olarak adlandırılan bu kredileri her bankadan alamazsınız. Size özel olarak ve araştırdığımız bu bankalardan kredi başvurusu yaparak istediğiniz zaman tüm borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilirsiniz. Bu kredileri alabilmeniz içinde bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor.

Kredi Başvurusu İçin Genel Şartlar Nedir?

Kredi başvurusu yapacağınız zaman bankalardan öncelikle bir kredi notunuzun oluşması gerekiyor. Eğer bankalardan dolayı bir avukatlık, icralık bir durumunuz varsa bu borçları borç kapatma kredisi kullanarak kapatamazsınız. Borç kapatma bir diğer adıyla borç transfer kredileri 18 yaşından büyük olan ve banka borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin alabileceği kredilerdir. Sadece güncel olan kart ve kredi borçlarınız için geçerlidir. Bu krediyi alacak kişinin ayrıca bir geliri olması ve bu geliri belgelemesi gerekiyor. Gelir belgesiz olarak işlem yapamazsınız. Bankalardan ihtiyaç kredisi adı altında bu krediyi alacaksınız. Konut kredilerinde ve taşıt kredilerinde bu borç kapatmasını kullanamazsınız. Kredi kartı borcu, kredi borcu ve KMH borcunuz varsa bu kapatma kredilerini kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun bilgisini verelim.

İLGİLİ YAZIMIZ  Senetle Altın Veren Kuyumcular Yerler

Borç Temizleme Kredileri Veren Bankalar

 • Finansbank: 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak borç kapatma kredisi alabilirsiniz. QNB Finansbank şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. Bu bankadan alacağınız kredi bireysel kredi olup tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarınız için geçerlidir.
 • Şekerbank: Şekerbank üzerinden de kredi başvurusu yaparak 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olan tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Emekliler ve çalışanlara ayrı kampanya yapan bu bankadan şubelere giderek tüm kredi kartı ve kredi borçlarınızı tek bir bankada toplayabilirsiniz.
 • Vakıfbank: Vakıfbank hem devlet destekli hem de kendi bünyesinde 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yaptırmaktadır. Bu krediler kapatma kredisi adı altında verilir ve tüm banka borçlarınız kapatılır. Kredi kartı borçlarınız için bankanın verdiği birleştiren kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Şubeler üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Garanti BBVA: Borç transfer kredisi veren bankalardan birisi de Garanti BBVA’dır. Sizde bu bankadan tüm banka borçlarınızı kapatarak 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Eğer 100 bin TL üzerinde kredi almak istiyorsanız ipotek vermeniz gerekiyor. Banka şubelerine kimliğinizle giderek başvuru yapmanız mümkündür.
 • Akbank: Bu bankadan sadece Akbank kredi kartı ve Akbank kredisi kapatması yapacaksanız borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Aksi durumda bu bankanın başka banka borcu kapatma kredisi yoktur. 20.000 TL’ye kadar olan tüm borçlarınızı kapatarak 24 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz.
 • Denizbank: Özellikle emeklilerin kredi borçlarını kapatan bu banka 65.000 TL’ye kadar olan tüm banka borçlarınızı transfer kredisi ile kapatabilirsiniz. Denizbank şubesinden kimlik ve evraklarınız ile başvuru yaptıktan sonra kapatma krediniz onaylanırsa 60 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz.
 • Burgan Bank: 100.000 TL’ye kadar olan tüm borçlarınızı bu bankadan alacağınız kredi ile anında işlem yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderek yapacağınız bu kredi başvurusunda daha fazla limit ile kredi isterseniz ipotek vermeniz gerekiyor. İpotekli kredi ile 500.000 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz. Bu bankadan tüm banka ihtiyaç kredisi borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ayrıca emekliler içinde verilen bu krediyi emekli maaşı taşımanız durumunda kredi notunuz düşük olsa bile alabilirsiniz.
İLGİLİ YAZIMIZ  Uygun Taşıt Kredisi 2020 (Veren Bankalar, Başvuru)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.