Uygun Banka Kredi

Ağır Vasıta Kredisi 2020 (Otobüs-Kamyon-Tır)

Ağır Vasıta Kredisi 2020 (Otobüs-Kamyon-Tır)

Ağır Vasıta kredisi almak isteyenler hangi bankalardan en uygun faizlerle kredi alacaklarını bilmemektedirler. Taksitle Tır almak istiyorum diyorsanız bankalardan bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Her bankanın ağır vasıta kredisi adı altında verdiği krediler vardır. Bu kredilere banka şartlarına uygun olmanız durumunda sahip olabilirsiniz. Ağır vasıta kredisi veren bankalar Tır kredisi, dorse kredisi, otobüs kredisi, kamyon almak için kredi, ticari araçlar için kredi, minibüs kredisi gibi sizlere özel kredi kampanyaları vardır.

Taşımacılık sektöründe olan kişiler gerçek kişi ve tüzel kişiler kendilerine uygun bankaları bulduktan sonra kredi alabilirler. Bu yazımızda sizlere ağır vasıta alabilmek için hangi bankalardan kredi alabilirsiniz  bu bilgileri vereceğiz. İşte detaylar.

Ağır Vasıta Kredisi Veren Bankalar Listesi

Öncelikle bu kredilerde gelir belgeniz ve kredi siciliniz çok önemlidir. Kredi notu düşük olan ve bankalardan icralık olan kişiler kredi alamazlar. Bankalar politikalarına uygun kişilerin kredilerini onaylamaktadır. En kolay tır ve kamyon kredisi veren bankaları bulmak istiyorsanız ilk olarak kamu bankalarına gidebilirsiniz. Ülkemizde kamyon kredisi ve tır kredisi veren ve uygun faizlerle işlem yapan bankalar kamu bankalarıdır. Şimdi sizlere bu bankaların kredi başvuru şartlarını verelim.

Vakıfbank Ağır Vasıta Kredisi

Ülkemizdeki uygun faizle kredi veren ve kamu bankası olan bu bankadan sizde istediğiniz zaman ağır vasıta alımlarınız için kredi alabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el araç alımlarınız için kullanacağınız bu kredi 60 ay vadeli olarak verilmektedir. 18 yaşından büyük olan, gelir belgesi olan ve kredi sicilinde de bir sıkıntı olmayan kişiler başvuru yapabilirler. Başvurunuz hemen değerlendirilmez. Başvuru sonrası 2-4 iş günü içinde size bilgi gelecektir. Onay olması durumunda alacağınız araç evraklarını bankaya vererek satışını gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİLİ YAZIMIZ  Cepten Hemen SMS Kredi Veren 5 Banka

Vakıfbank ağır vasıta alımlarınız için kredi verirken ikinci el araç alımlarınızda yaş sınırı koymaktadır. 8 Yaşını geçmeyen ikinci el araçlar için kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden kimliğiniz ve evraklarınız ile yapılmaktadır.

Faizsiz Ağır Vasıta Kredisi Veren Bankalar

İslami şartlara uygun ve helal kredi olarak işlem yapan faizsiz bankalar katılım bankalarıdır. Katılım bankaları üzerinden araç kredisi adı altında ağır vasıta alımlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Bu bankalar kar payı ile işlem yaparlar. Alacağınız aracı bu banka satın alır ve üzerine kar payı koyarak siz bankadan satın alırsınız. Bu durumda faizsiz olarak islami şartlara uygun işlem yaparsınız. Ülkemizde ağır vasıta kredisi veren faizsiz bankacılık yapan katılım bankaları; Kuveyt Türk, Albaraka Türk, Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Emlak Katılım Bankası olarak vermektedir. Bu kredileri aldığınızda 60 ay vadeli olarak başvuru yapabiliyorsunuz. Size en yakın verdiğimiz bu 6 bankadan birisinin şubesine giderek başvurunuzu yapabilir ve 1 gün sonra kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Hafif Ticari Araç Kredisi

İş bankası üzerinden de uygun faizlerle sıfır ve ikinci el araç kredisi alabilirsiniz. Bu kredilerde 60 ay vadeye kadar verilmektedir. Diğer bankalara nazaran daha düşük limitli kredilerinizi İş bankası üzerinden yapabilirsiniz. Aldığınız sıfır veya ikinci el araç banka tarafından ipotek edilecektir. İpotek edildikten sonra siz bu aracı borcu bitmeden satamazsınız.  Kredi başvurusunu sadece banka şubelerinden yapmanız yeterli olacaktır. Kimlik ve gelir belgeleriniz ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Ticari Araç Kredisi

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank 500.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli şirket olan kişilere ticari araç kredisi vermektedir. Bu bankadan kredi başvurusu yaparak sizde tır, kamyon, otobüs alımlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Bu banka size araç kredisini esnaf kefalet kredisi üzerinden verecektir. Sadece esnaf olanlara verilen bu kredilerde alacağınız kredi faizi diğer faizlere göre oldukça düşük olacaktır.

İLGİLİ YAZIMIZ  Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi [Başvuru]

KOSGEB Tır, Kamyon, Otobüs Kredisi

Bu kurum üzerinden yüksek miktarlarda kredi alma şansınız yoktur. 150.000 TL’ye kadar girişimci destek kredileri ile araç alımları yapabilirsiniz. KOSGEB kredi şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor bu kredileri almak istiyorsanız. Bunun için KOSGEB KREDİSİ adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.  Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.